Skocz do zawartości
maciopa

Promocje linii lotniczych

Recommended Posts

Zdecydowanie nie promocja, raczej ciekawostka... Od wrzesnia LOT bedzie oferowac polaczenie z Lublina do Warszawy, z mysla oczywiscie o pasazerach przesiadajacych sie na dalsze loty.

Z Lublina do Nowego Jorku w 11 godzin to calkiem mila perspektywa. Ceny do USA jak na razie nie sa oszalamiajace (do Europy calkiem ok), ale kto wie, moze popyt na rynku jest i sie polaczenie utrzyma@sly6  ?

2018-07-13 12.46.56.png

Edytowane przez rzecze1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Biorąc pod uwagę częste opóźnienia lub odwoływanie lotów krajowych to może być rzeczywiście mila perspektywa.:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
23 minuty temu, andyopole napisał:

Biorąc pod uwagę częste opóźnienia lub odwoływanie lotów krajowych to może być rzeczywiście mila perspektywa.:D

No tak, to jest cos co oczywiscie warto wziac pod uwage, tak jak i problemy o ktorych pisalismy w zaprzyjaznionym watku... 

Co do krajowych lotow to pamietam jak ktos mi opowiadal, ze kilka lat temu LOT notorycznie odwolywal ostatni, wieczorny lot z Wawy do Poznania. Pasazerow wsadzano do autobusu i wio 4 godziny przez noc. Pewnego razu koledzy pootwierali w autobusie "duty free", zaczela sie impreza, az w koncu jeden krzyczy: "Ej, Panowie, mam pomysl na biznes! Kupuje autobus i otwieram linie lotnicza!"... :)

Zatem pewnie od czasu do czasu ludzie beda musieli sie pogodzic z PKSem czy z PKP... niemniej jednak zaryzykuje teze ze dla Lublinian to polaczenie to cywilizacyjny progress... :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

6 minut temu, rzecze1 napisał:

No tak, to jest cos co oczywiscie warto wziac pod uwage, tak jak i problemy o ktorych pisalismy w zaprzyjaznionym watku... 

Co do krajowych lotow to pamietam jak ktos mi opowiadal, ze kilka lat temu LOT notorycznie odwolywal ostatni, wieczorny lot z Wawy do Poznania. Pasazerow wsadzano do autobusu i wio 4 godziny przez noc. Pewnego razu koledzy pootwierali w autobusie "duty free", zaczela sie impreza, az w koncu jeden krzyczy: "Ej, Panowie, mam pomysl na biznes! Kupuje autobus i otwieram linie lotnicza!"... :)

Zatem pewnie od czasu do czasu ludzie beda musieli sie pogodzic z PKSem czy z PKP... niemniej jednak zaryzykuje teze ze dla Lublinian to polaczenie to cywilizacyjny progress... :)

Kiedys byla taka akcja ze LOT wiozl pasazerow busem ze Szczecina (?) zdaje sie (bo odwolali lot - nie oplacalo im sie leciec z mala iloscia pasazerow, wroc - mieli usterke techniczna albo pogoda byla slaba  -   i rozwalili sie gdzies na drzewie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zainspirowany naszą wczorajszą rozmową  @bloczek2 tak sobie dziś zerknąłem na rózne rzeczy, i oto proszę dla naszych amerykańskich przyjaciół jest promocja z Nowego Jorku do Nowego Jorku....  przez Lizbonę, Rzym, Sztokholm, Dubaj, Katmandu, Hong Kong i Los Angeles (lub Dallas). Tak, dokokoła świata za $1000 dolarów w economy,  $1,600 za częsciową biznes (Nepal-Hong Kong-Dallas/Los Angeles-JFK), czyli niekoniecznie tylko dla bogatych @andyopole , choc na pewno dla wytrwałych :)

Daty przykładowe i do zmiany, mozna skrócic, mozna wydluzyc, mozna zrobic stopy, mozna zmienic lub skrócic trasę. Wszystko opiera się promocji American Airlines Nepal-USA (approx.$550 economy /$1000 business, one way przez Hong Kong lub Seul)  i najrozniejszych kombinacjach USA-Europa/Bliski Wschód w economy, takze one-way. Przykładowe daty ponizej, 4 ODDZIELNE BILETY!, do wyszukania na Google Flights:

17.03.2019
19:15 EWR New York (EWR), United States of America - 05:55 +1 LIS Lisbon, Portugal
18.03.2019
19:55 LIS Lisbon, Portugal - 23:50 FCO Rome, Italy
TAP Portugal, $133, Economy

20.03.2019
07:55 FCO Rome, Italy11:05 ARN, Stockholm, Sweden
21.03.2019
14:55 ARN, Stockholm, Sweden - 00:50 +1 DXB, Dubai Internation Airport
Norwegian Air International, Economy, $181

24.03.2019
04:00 DXB, Dubai Internation Airport - 09:40 Tribhuvan International Airport KTM, Nepal
Nepal Airlines, Economy, $131

26.03.2019
23:15 Tribhuvan International Airport  KTM, Nepal - 06:00 +1 Hong Kong International Airport, HKG
27.03.2019
18:55 Hong Kong International Airport HKG  - 17:00 Los Angeles International Airport, LAX
22:25 Los Angeles International Airport LAX  - 07:01+1 John F. Kennedy International Airport JFK
American Airlines, $557 Economy, $1188 Business
Edytowane przez rzecze1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja to moge latac PDX-SEA albo do SFO. Samolot robi tylko amplitude I po krzyku. Na sama mysl o lataniu za ocean robi mnie sie straszno.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dnia ‎13‎.‎07‎.‎2018 o 06:29, kzielu napisał:

Kiedys byla taka akcja ze LOT wiozl pasazerow busem ze Szczecina (?) zdaje sie (bo odwolali lot - nie oplacalo im sie leciec z mala iloscia pasazerow, wroc - mieli usterke techniczna albo pogoda byla slaba  -   i rozwalili sie gdzies na drzewie...

Pociag z Warszawy do Wroclawia, przez Opole jedzie niecale cztery godziny. Liczac caly ambaras z dojazdem na lotniska, odprawa i czasem lotu samolot nie jest wcale tak bardzo konkurencyjny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 13.07.2018 o 07:48, rzecze1 napisał:

Zdecydowanie nie promocja, raczej ciekawostka... Od wrzesnia LOT bedzie oferowac polaczenie z Lublina do Warszawy, z mysla oczywiscie o pasazerach przesiadajacych sie na dalsze loty.

Z Lublina do Nowego Jorku w 11 godzin to calkiem mila perspektywa. Ceny do USA jak na razie nie sa oszalamiajace (do Europy calkiem ok), ale kto wie, moze popyt na rynku jest i sie polaczenie utrzyma@sly6  ?

2018-07-13 12.46.56.png

Wow, super! Jestem z Zamoscia, wiec lot do Lublina (w przystepnej dlugosci) bylby super! Akurat wybieramy sie z mezem na wesele przyjaciol w pazdzierniku 2019, moze uda sie nam znalezc fajne polaczenie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
22 minuty temu, margherita_s napisał:

Wow, super! Jestem z Zamoscia, wiec lot do Lublina (w przystepnej dlugosci) bylby super! Akurat wybieramy sie z mezem na wesele przyjaciol w pazdzierniku 2019, moze uda sie nam znalezc fajne polaczenie. 

Lotnisko jest blisko obwodnicy i szybko dojedziecie do Zamościa. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Normalnie, Wielki Swiat zawital do Lublyna I KrasnegoPanieStawu.  :D Nic ino pastowac gumofilce I frrruuuuu.  ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz