Skocz do zawartości

Nietypowa prośba pomożcie odnaleźć rodzinę


Mortal

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, MeganMarkle napisał:

To jak takim razie te "accounts" zamrozić? I w jaki sposób będę mieć dostęp żeby sprawdzić swój credit score czy credit accounts, to sie loguje gdzieś na jakieś swoje konto?

Xarthisius juz odpisal - musisz uderzyc do kazdego z biur (Experian, TransUnion i Equifax) osobno i poprosic ich o to. Od kazdego z nichi mozesz tez raz na rok bezplatnie zazadac dokladnego credit reportu ale Creditkarma robi to samo kiedy sie tylko chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 godziny temu, pelasia napisał:

A w zeszłym roku, po powrocie w z pracy, znalazłam w drzwiach ulotkę od jechowych w języku polskim. Myślałam, ze sie przewróce, bo w moim miescie Polaków mozna na palcach od jednej ręki policzyć i ani jedna osoba nie jest tego wyznania. A w ogole jak oni mnie i moj adres odnaleźli to do dzisiejszego dnia jest zagadka. Musiałam ulotkę pokazać mężowi i sie zapytać, czy rzeczywiście jest po polsku czy ja jakoś złe widze :lol:

Ja juz kiedys tu pisalem (a moze i zdjecie wrzucilem) - dostalem kiedys list-spam od zdaje sie Dish TV z  napisana po polsku na kopercie jakas reklama jakiegos ich pakietu polskich kanalow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...