Skocz do zawartości

Podejście jako para


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, jest to mój pierwszy post tutaj więc proszę o wyrozumiałość. :)

 

Wraz z narzeczoną chcemy podejść po wizę turystyczną. Kroki przez nas poczynione wyglądają następująco:

1. wysłaliśmy dwa wnioski DS-160 (każdy swój),

2. zapisałem dwie osobne strony potwierdzające złożenie DS-160,

3. założyłem jedno konto na https://cgifederal.secure.force.com,

4. uzupełniłem tam swoje dane, podczepiłem ją w celu wyznaczenia nam jednego spotkania (wymagało to m.in. podania jej numeru potwierdzenia),

5. opłaciłem z jednego konta obie kwoty wymagane, zapisałem nas na odpowiedni termin,

6. otrzymałem potwierdzenie umówienia się na spotkanie z konsulem na którym widnieję jako osoba ubiegająca się, liczba osób ubiegających się to 2, przy czym poniżej znajduje się kod UID osobny za równo dla mnie jak i dla mojej partnerki.

 

Pytanie, czy coś przeoczyłem? W jakiej ilości wydrukowac to potwierdzenie? Czy niezbędne jest jeszcze założenie konta na cgifederal dla partnerki?

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zeby nie zakładać nowego tematu, oboje dostaliśmy wizy :) ale zastanawia mnie coś innego, dlaczego mój paszport jest już jako pierwszy do odebrania w punkcie TNT, natomiast paszport narzeczonej jest nadal w ambasadzie? Miał ktoś podobna sytuacje? Myślałem ze przyjdą razem, moze dostaliśmy wizy na różne okresy czasu i to moze byc jeden z powodów? 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...