Skocz do zawartości
anusia-91

W oczekiwaniu na green card

Recommended Posts

59 minut temu, Jackie napisał:

Nie mogę się powstrzymać: nie musisz, ale powinnaś ;)

+1

• Upvote 1
  • Downvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dnia 27.04.2017 o 18:55, anusia-91 napisał:

ja skończyłam angielskie studia i umiem mowić po angielsku a mojego ówczesnego męża znam od lat.

A obecnego?

• Upvote 1
  • Downvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
45 minut temu, maciopa napisał:

A obecnego?

Dajcie juz spokoj dziewczynie, kazdy popelnia mniejsze/wieksze bledy jezykowe/gramatyczne. Zadala pytanie wiec warto jej odpowiedziec. 

Edytowane przez FunnyRedAngel
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

23 godziny temu, FunnyRedAngel napisał:

Dajcie juz spokoj dziewczynie, kazdy popelnia mniejsze/wieksze bledy jezykowe/gramatyczne. Zadala pytanie wiec warto jej odpowiedziec. 

Przecież dostała konkretną odpowiedź: a mianowicie zalecane jest by pozostała w szkole gdyż od czasu dojścia do władzy D. Trumpa zmieniły sie zasady postępowania ICE wobec nielegalnych imigrantów. Obecnie KAŻDY może być deportowany. Czytałem o faktach aresztowania w biurze urzędu imigracyjnego i póżniejszej deportacji petentów ubiegających sie o AOS z tytułu małżeństwa z obywatelem USA.

Edytowane przez RobertNYc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, RobertNYc napisał:

Przecież dostała konkretną odpowiedź: a mianowicie zalecane jest by pozostała w szkole gdyż od czasu dojścia do władzy D. Trumpa zmieniły sie zasady postępowania ICE wobec nielegalnych imigrantów. Obecnie KAŻDY może być deportowany. Czytałem o faktach aresztowania w biurze urzędu imigracyjnego i póżniejszej deportacji petentów ubiegających sie o AOS z tytułu małżeństwa z obywatelem USA.

Odpowiedz ... oraz Gratisowa lekcje gramatyki 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz trochę jest historii podanych na stronach ze pewne zasady się pozmieniały.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz