Skocz do zawartości
gosc333

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

222 głosów

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?

Recommended Posts

Jesli wypisałeś i dali Ci wizę a do tego wpuścili to nie masz zakazu wjazdu.

a co do pierwszej części to po rozmowie z Konsulem dostajesz odpowiedź co do wizy i zakazu wjazdu. A prawnik jeśli Ci pomoże to ze zniesieniem zakazu wjazdu. A z tego co piszesz to nie masz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dnia ‎5‎/‎16‎/‎2017 o 00:55, Printer napisał:

bardzo Ci dziękuję za to stwierdzenie powyżej :)))

...wiedziałem że mogę z Wami iść na piwko : )

andyopole z Tobą też  : )

do zobaczenia w USA, mam nadzieję ,że rozmowa w konsulacie w tym roku będzie taka miła jak w ubiegłym...wniosek o wizę pracowniczą tym razem : )

Nauczka sie przyda, na szczescie strasznie drogo nie bylo. Teraz juz zapamietasz ze nie tylko pisac ale I czytac trzeba porzadnie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

10 minut temu, Janusz666 napisał:

Ok rozumiem . Tak nie mam zakazu. Prawnik zająłby się wypełnianiem wniosku i aplikacja. 

? Nie masz na co pieniedzy wydawac ?? Przeciez wypelnienie tego jest dosc trywialne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja znajoma rowniez zostala wylosowana w tym roku w DV. Czy ma szanse otrzymac wize jesli nie zna angielskiego? Czy interview bedzie mozna prowadzic po polsku z konsulem?
Rozumiem, ze ja moge wypelnic DS260 w jej imieniu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

15 minut temu, spaniard napisał:

Moja znajoma rowniez zostala wylosowana w tym roku w DV. Czy ma szanse otrzymac wize jesli nie zna angielskiego? Czy interview bedzie mozna prowadzic po polsku z konsulem?
Rozumiem, ze ja moge wypelnic DS260 w jej imieniu?

mozesz wypelnic,rozmowa może być po polsku lecz co dalej tam na miejscu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej, mam jeszcze jedno pytanie. Czy po wypełnieniu wniosku DS-260 powinienem dostać jakiegoś maila zwrotnego ? Próbowałem znaleźć takowa info przez lupke, ale nie mogłem, przewertowałem kilka stron ale też jakoś bez efektu. Ogolnie też mnie ciekawi jakie powinienem dostać maile. Z terminami jakimis ? Z badaniami jakie mam wykonać ? Pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, kormel napisał:

Hej, mam jeszcze jedno pytanie. Czy po wypełnieniu wniosku DS-260 powinienem dostać jakiegoś maila zwrotnego ? Próbowałem znaleźć takowa info przez lupke, ale nie mogłem, przewertowałem kilka stron ale też jakoś bez efektu. Ogolnie też mnie ciekawi jakie powinienem dostać maile. Z terminami jakimis ? Z badaniami jakie mam wykonać ? Pozdrawiam 

odpowiedź masz tutaj ze po wysłaniu ds drukujesz stronę z potwierdzeniem lub tez możesz to później zrobić

https://travel.state.gov/content/visas/en/immigrate/immigrant-process/documents/Submit_Visa_Application.html

na 6-8 tygodni przed rozmowa dostaniesz email,sprawdzasz spam bo czasami to tam trafia. Wtedy zaczynasz robić badania,kompletować dokumenty. Na forum będziemy podawać jakie numery są zapraszane .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na stronie loterii tez sprawdzisz kiedy masz rozmowę w tym czasie kiedy dostaniesz email.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz