Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
15 minut temu, spaniard napisał:

Moja znajoma rowniez zostala wylosowana w tym roku w DV. Czy ma szanse otrzymac wize jesli nie zna angielskiego? Czy interview bedzie mozna prowadzic po polsku z konsulem?
Rozumiem, ze ja moge wypelnic DS260 w jej imieniu?

 

mozesz wypelnic,rozmowa może być po polsku lecz co dalej tam na miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam jeszcze jedno pytanie. Czy po wypełnieniu wniosku DS-260 powinienem dostać jakiegoś maila zwrotnego ? Próbowałem znaleźć takowa info przez lupke, ale nie mogłem, przewertowałem kilka stron ale też jakoś bez efektu. Ogolnie też mnie ciekawi jakie powinienem dostać maile. Z terminami jakimis ? Z badaniami jakie mam wykonać ? Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kormel napisał:

Hej, mam jeszcze jedno pytanie. Czy po wypełnieniu wniosku DS-260 powinienem dostać jakiegoś maila zwrotnego ? Próbowałem znaleźć takowa info przez lupke, ale nie mogłem, przewertowałem kilka stron ale też jakoś bez efektu. Ogolnie też mnie ciekawi jakie powinienem dostać maile. Z terminami jakimis ? Z badaniami jakie mam wykonać ? Pozdrawiam 

odpowiedź masz tutaj ze po wysłaniu ds drukujesz stronę z potwierdzeniem lub tez możesz to później zrobić

 

https://travel.state.gov/content/visas/en/immigrate/immigrant-process/documents/Submit_Visa_Application.html

 

na 6-8 tygodni przed rozmowa dostaniesz email,sprawdzasz spam bo czasami to tam trafia. Wtedy zaczynasz robić badania,kompletować dokumenty. Na forum będziemy podawać jakie numery są zapraszane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem wypełnić DS 260, ale zauważyłem, że paszport mam ważny do lutego 2018 (w tych okolicach mogę mieć rozmowę). Czy w związku z tym mam teraz w DS 260 podać dane obecnego paszportu, a po wyrobieniu nowego poprosić KCC o odblokowanie formularza, zmienić to w mojej aplikacji i przynieść oba na rozmowę? Czy przez to moja aplikacja trafi na koniec, co może skutkować niezałapaniem się na rozmowę?

P.S. sorry, jeśli pytanie się powtarza, ale przeszukałem trochę forum i nie znalazłem odp na takie pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, majkelo napisał:

Właśnie chciałem wypełnić DS 260, ale zauważyłem, że paszport mam ważny do lutego 2018 (w tych okolicach mogę mieć rozmowę). Czy w związku z tym mam teraz w DS 260 podać dane obecnego paszportu, a po wyrobieniu nowego poprosić KCC o odblokowanie formularza, zmienić to w mojej aplikacji i przynieść oba na rozmowę? Czy przez to moja aplikacja trafi na koniec, co może skutkować niezałapaniem się na rozmowę?

P.S. sorry, jeśli pytanie się powtarza, ale przeszukałem trochę forum i nie znalazłem odp na takie pytanie

ja na to odpowiedziałem.. Możesz za trzy tygodnie odebrać nowy paszport i wtedy wyslac ds,wyslac teraz a na rozmowę mieć dwa paszporty lub odblokować ds lecz tutaj przesunie Cię o czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...