Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, RobertEL napisał:

Ale my nie mamy ślubu, nie mamy dzieci.. nic nas nie laczy. Po prostu bylismy rok temu jako para.. i to maja w systemie.

lecz nie mają ze nie jesteście. I jak na takiej rozmowie nie padnie odpowiedź co jest teraz to masz odpowiedz co dalej może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Co masz na myśli pisząc o zakazie? Czemu miałbym mieć? Zastanawiam się czy dobrze zrobiłem wpisując we wniosku adres docelowy w USA jako "do ustalenia", nie chciałem wymyślać hotelu z czapy, uznałem że po prostu podam go na rozmowie z Konsulem. Ma to znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadajesz pytanie czy masz szanse nie pisząc więcej. Możemy pisac ze masz a jak pokazuje życie na forum to później się okazuje że brak wizy za zakaz wjazdu a ktoś nie napisal więcej np ze byl nielegalnie .

możesz tak pisac tylko na rozmowie nie mów tak bo odejdziesz z kwitkiem do ustalenia adresu. Masz mieć adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem nigdy w USA ani nie mam na koncie żadnej lewizny, zawód dobry, doświadczenie i wykształcenie też jest :) Podczas rozmowy oczywiście będę miał już adres, teraz chciałem po prostu jak najszybciej wysłać formularz, a nie chciałem podawać jakiegoś hotelu w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...