Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 30 maja 2017 o 15:24, Joanna30 napisał:

Jak będziecie małżeństwem, to ona może być podciągnięta pod Ciebie i razem otrzymacie wizy imigracyjne. Nie musisz tego odblokowywać, wystarczy jak uprzedzisz o tym ambasadę przed rozmową. I wtedy oboje płacicie za wizy, za badania, itp. i razem idziecie do ambasady na rozmowę.

To dobra wiadomość. Ja ślub biorę 7 lipca, DS-260 już wysłany i chyba zdecyduję się na odblokowanie wniosku i dodanie męża do niego. Bez tego, jak on miałby płacić za wizę? Nie ma żadnego Case Number, na który móglby się powołać, podobnie w zgłoszeniu się na badania lekarskie. Czy jakoś inaczej się to obchodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
42 minuty temu, chogolisa napisał:

To dobra wiadomość. Ja ślub biorę 7 lipca, DS-260 już wysłany i chyba zdecyduję się na odblokowanie wniosku i dodanie męża do niego. Bez tego, jak on miałby płacić za wizę? Nie ma żadnego Case Number, na który móglby się powołać, podobnie w zgłoszeniu się na badania lekarskie. Czy jakoś inaczej się to obchodzi?

piszemy i pisaliśmy o tym na forum.. Możesz odblokować ds i zmienić go lub tez czekasz na zaproszenie i wtedy dzwonisz do Ambasady dział wiz imigracyjnych i o tym informujesz. Tam dostaniesz instrukcje co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2017 o 15:24, Joanna30 napisał:

Jak będziecie małżeństwem, to ona może być podciągnięta pod Ciebie i razem otrzymacie wizy imigracyjne. Nie musisz tego odblokowywać, wystarczy jak uprzedzisz o tym ambasadę przed rozmową. I wtedy oboje płacicie za wizy, za badania, itp. i razem idziecie do ambasady na rozmowę.

Dziękuję za sprostowanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, zostalo juz tak nie wiele by wypelnic ds260, Jedynie co mam problem ze szkoła,Podalem dwie szkoly liceum i gimnazjum i nie wiem za bardzo co wpisac w polu Course of Study oraz w Degree, Diploma or Certificate Received zarowno pod liceum jak i gimnazjum

 

oraz ostani problem co zaznaczyc w Do you want the Social Security Administration to issue a Social Security number and a card? yes/no

oraz Do you authorize disclosure of information from this form to the Department of Homeland Security, the Social Security Administration, and such other U.S. Government agencies as may be required for the purposes of assigning you a social security number (SSN) and issuing you a Social Security card and do you authorize the Social Security Administration to share your SSN with the Department of Homeland Security?  yes/no

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lajt napisał:

Hej, zostalo juz tak nie wiele by wypelnic ds260, Jedynie co mam problem ze szkoła,Podalem dwie szkoly liceum i gimnazjum i nie wiem za bardzo co wpisac w polu Course of Study oraz w Degree, Diploma or Certificate Received zarowno pod liceum jak i gimnazjum

 

oraz ostani problem co zaznaczyc w Do you want the Social Security Administration to issue a Social Security number and a card? yes/no

oraz Do you authorize disclosure of information from this form to the Department of Homeland Security, the Social Security Administration, and such other U.S. Government agencies as may be required for the purposes of assigning you a social security number (SSN) and issuing you a Social Security card and do you authorize the Social Security Administration to share your SSN with the Department of Homeland Security?  yes/no

 

co do numeru to taki polski PESEL . Zaznaczasz w tych dwóch punktach YES. a co do szkol to masz je ukończone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, pewna firma po otrzymaniu GC chciałaby mnie zatrudnić. Rozmawiałem z menagerem i wyraził zgodę aby wystawić dokument w którym będzie zaświadczał że po otrzymaniu GC zatrudnią mnie. Moje pytanie jest takie.. jak powinien wyglądać taki dokument? jakie informacje zawierać?

pytanie nr 2

Wysłali mi juz wstepne pismo. Napisane w nim jest ze odbyłem kilkudniowy okres próbny w ich firmie, że doskonale się sprawdziłem itd.. ale czy to dobrze uwzglądniać informacje o próbnej pracy na wizie turystycznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...