Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 godzinę temu, newborn napisał:

Początkowy 2X dodam że data wysłanie podań chyba nie ma znaczenia bo np ja wysłałem wniosek z miesiac temu

czasami ma znaczenie a czasami gdy brak chętnych bywa i tak. Możesz przedłużyć rozmowę do 30 wrzesnia lub gdy wizy sa.. Sa osoby ze zmieniają datę rozmowy o dwa czy trzy miesiące. Szczepionki to zależy czy masz kartę szczepień czy tez nie . Jak brak to dostajesz te które powinieneś mieć plus np dostajesz by nie które odświeżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Janusz666 napisał:

 

No to fajnie, gratki... fajne jest to ze masz 2xxx i juz na 2 pazdziernika... powodzenia.

Z tym spotkaniem to tak nie do końca @Janusz666... choć samo zaproszenie to z pewnością pewna ulga, bo oznacza pozytywne zweryfikowanie dokumentów / aplikacji przesłanych do KCC.

Z jednej strony tak wczesna data determinuje max. termin wyjazdu ( w naszym przypadku końcówka marca) a to mocno komplikuje "normalne" zakończenie roku szkolnego przez naszego syna (a chcielibyśmy unikać niepotrzebnej napinki i nerwów). Możemy oczywiście wystąpić z wnioskiem o wyznaczenie terminu spotkania w grudniu ale - i tu się kłania 2ga strona medalu - mam świadomość niebezpieczeństw o których pisaliśmy już w tym wątku: ustawa imigracyjna wg. gabinetu Trumpa, która nie musi ale może skomplikować sprawy oraz niewiadoma co do ilości GC i przebiegu weryfikacji na przestrzeni kolejnych miesięcy...

Normalnie napisał bym prośbę o zmianę terminu ale obawiam się czy "nie wylejemy dziecka z kąpielą". Na tym etapie chyba bym sobie tego nie wybaczył ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...