Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

On 8/25/2017 at 2:30 PM, stars & stripes said:

Doprecyzuję, termin dr facto biegnie od dnia wykonania RTG klatki. Jeśli zrobisz prześwietlenie na miesiąc przed wizytą u lekarza, skróci on ważność badań do 5 miesięcy co z kolei znajdzie odbicie w terminie ważności w paszporcie.

A o bialy paszport jak zawnioskuje to musze byc do konca procesu przyznawania go w USA ? czy  moge zlozyc aplikacje o bialy paszport i wyjechac w trakcie rozpatrywania sprawy ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 godziny temu, Weststarr napisał:

A o bialy paszport jak zawnioskuje to musze byc do konca procesu przyznawania go w USA ? czy  moge zlozyc aplikacje o bialy paszport i wyjechac w trakcie rozpatrywania sprawy ? 

odpowiedź masz we wniosku oraz na forum. Wpisujesz we wniosku gdzie odbierasz ten paszport i możesz wyjechać po odciskach palców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, newborn napisał:

Cześć,

Mam pytanie czy orientuje się ktoś wybieram się na badania do CenterMed Clinic natomiast z tego co się dowiedziałem mają umowę tylko do października czy to może przeszkodzić w uzyskaniu wizy skoro spotkanie mam w październiku i teoretycznie będę miał badania z jednostki która może nie mieć już umowy z ambasadą ?

zapytaj w Konsulacie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, newborn napisał:

Cześć,

Mam pytanie czy orientuje się ktoś wybieram się na badania do CenterMed Clinic natomiast z tego co się dowiedziałem mają umowę tylko do października czy to może przeszkodzić w uzyskaniu wizy skoro spotkanie mam w październiku i teoretycznie będę miał badania z jednostki która może nie mieć już umowy z ambasadą ?

Proponuje zebys przesunal wizyte w konsulacie na taka ktora pozwoli Ci wjechac na teren USA w wakacje, spokojnie dostaniesz ssn i GC, wrocisz we wrzeswniu i masz rok na to zeby skonczyc studia. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W maju 2 tyg po wynikach wysłaliśmy uzupełniony wniosek ds-260 i mamy status completed cały czas. Nasz numer to 29xxx.

Teraz po prostu musimy czekać na maila z zaproszeniem czy można gdzieś sprawdzić status czy w ogóle jesteśmy dalej brani pod uwagę?

Dzieki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...