Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
38 minut temu, newborn napisał:

Hej,

Podpowie mi ktoś jakie mogą być konsekwencje przełożenia terminu spotkania w ambasadzie ?

zabraknie wiz czy do końca września muszą skończyć wydawanie wiz wiec bez końca nie będą Ci przedłużać jesli pozostaną wizy. To nie wizy rodzinne. Jesli numer ktoś ma niski to można teraz coś robić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Sparrow napisał:

Wygląda to kiepsko... Zaczynam się bać o mój numer 23xxx. W poprzednich latach też było tak, że pierwsze numery były wielkim skokiem a później stopniowo to spadło. Jak teraz tak będzie to nie będzie ciekawie

Nawet nie strasz... jak narazie wychodzi ze bedziemy w ambasadzie we Wrzesniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, sly6 napisał:

zabraknie wiz czy do końca września muszą skończyć wydawanie wiz wiec bez końca nie będą Ci przedłużać jesli pozostaną wizy. To nie wizy rodzinne. Jesli numer ktoś ma niski to można teraz coś robić .

Napisałem do ambasady 3 tygodnie temu z prośbą o przełożenie spotkania z początku października na połowę grudnia. Do dziś brak odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że cut-off do 4500 jest na listopad? A jeżeli mam nr 2018EU33xx a DSa wysłałem 5 maja ale odblokowałem i wysłałem jeszcze raz 13 maja, to powinien sie załapać na listopad? A o spotkaniu zostane poinformowany mailowo i na stronie, ale której? DVlottery czy ceac.state.gov? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Maroslav napisał:

Rozumiem że cut-off do 4500 jest na listopad? A jeżeli mam nr 2018EU33xx a DSa wysłałem 5 maja ale odblokowałem i wysłałem jeszcze raz 13 maja, to powinien sie załapać na listopad? A o spotkaniu zostane poinformowany mailowo i na stronie, ale której? DVlottery czy ceac.state.gov? Pozdrawiam

podany cut-off dotyczy listopada

wg. mnie istotny jest Twój nr a nie to czy go wysłałeś 13 czy 5 maja

https://www.dvlottery.state.gov/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://britsimonsays.com/historical-visa-bulletin-numbers/

Patrząc na poprzednie lata to były sytuację w których zaczynaly się rozmowy od niskich numerów, kolejny miesiąc szedł wolno a później wystrzeliło to w górę. Za każdym razem kończyło się na wysokich numerach, więc pewnie i teraz każdy ma szansę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...