Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witajcie,

też czekam niecierpliwie na wyznaczenie spotkania, numer mam dość niski, 5XXX, wiec spodziewam sie rozmowy w grudniu... i przepraszam, że tak z innej beczki, ale - rozmowa i co potem? W parę miesięcy trzeba sprzedać mieszkanie, samochod, rozwiązać umowę o prace, pozałatwiać co trzeba w urzędach itp... a jednocześnie trzeba zorganizować sobie jakiś start w USA - wiec tak mi sie wydaje, że nie da się po prostu raz poleciec, trzeba będzie poleciec co najmniej dwa razy, ten pierwszy raz by znaleźć jakieś lokum itp, a drugi juz na stałe całą rodziną... czy jak wy to widzicie ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MeganMarkle napisał:

Witajcie,

też czekam niecierpliwie na wyznaczenie spotkania, numer mam dość niski, 5XXX, wiec spodziewam sie rozmowy w grudniu... i przepraszam, że tak z innej beczki, ale - rozmowa i co potem? W parę miesięcy trzeba sprzedać mieszkanie, samochod, rozwiązać umowę o prace, pozałatwiać co trzeba w urzędach itp... a jednocześnie trzeba zorganizować sobie jakiś start w USA - wiec tak mi sie wydaje, że nie da się po prostu raz poleciec, trzeba będzie poleciec co najmniej dwa razy, ten pierwszy raz by znaleźć jakieś lokum itp, a drugi juz na stałe całą rodziną... czy jak wy to widzicie ?

pozdrawiam

masz na tym forum trochę historii i tak osoby robią jak piszesz.

a kiedy odesłałeś ds260? Podałeś adres na który mają przyjść zielone karty bo piszesz o lokum do mieszkania,ze musisz poszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli będzie git jesli pojedziemy wszyscy cała rodziną w ciagu tych 180dni i potem wrócimy jeszcze na trochę? Myślałam ze jak juz sie wyjedzie to trzeba tam być i siedzieć i czekać aż GC przyjdzie...

co do adresu to podałam adres moich przyjaciół którzy mieszkają tam na stałe (mają obywatelstwo) u nich sie możemy zatrzymać na początku ale tez chcemy jak najszybciej być na swoim, nie będziemy przecież z nimi mieszkać, także mieszkania będziemy szukać od początku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Marek Topór said:

Czy wie ktoś z jakiej strony załatwiało się zaświadczenie z policji z Anglii? Miałem to w zakładkach, ale gdzieś mi się usunęło. 

DoS (https://travel.state.gov/content/visas/en/fees/reciprocity-by-country/UK.html) odsyla tu https://www.acro.police.uk/police_certificates.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...