Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, scarab napisał:

Wylosowałem 2018EU13XXX, w maju wysłałem DS-260, zatem czekam na informację z Konsulatu o rozmowie. W jaki sposób poza mailem można sprawdzić status / termin? Konsul dzwoni czy jedynie wysyła maila? Czy status sprawy / termin rozmowy powinien pojawić się na https://www.dvlottery.state.gov/ESC/(S(lajbbvpmw2dmzsigktvl024i))/CheckStatus.aspx ?

Którym confirmation number powinienem się tam teraz logować? Jeśli próbuję numerem z którym aplikowałem do loterii w październiku otrzymuję jedynie komunikat, że zostałem wylosowany, natomiast jeśli używam confirmation number który otrzymałem po wysłaniu DS-260 strona nie rozpoznaje go.

Z tego co sie orientuje tutaj bedziesz mogl zobaczyc wlasnie termin rozmowy jak zostaniesz zaproszony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 godzinę temu, scarab napisał:

Wylosowałem 2018EU13XXX, w maju wysłałem DS-260, zatem czekam na informację z Konsulatu o rozmowie. W jaki sposób poza mailem można sprawdzić status / termin? Konsul dzwoni czy jedynie wysyła maila? Czy status sprawy / termin rozmowy powinien pojawić się na https://www.dvlottery.state.gov/ESC/(S(lajbbvpmw2dmzsigktvl024i))/CheckStatus.aspx ?

Którym confirmation number powinienem się tam teraz logować? Jeśli próbuję numerem z którym aplikowałem do loterii w październiku otrzymuję jedynie komunikat, że zostałem wylosowany, natomiast jeśli używam confirmation number który otrzymałem po wysłaniu DS-260 strona nie rozpoznaje go.

Do zalogowania sie używasz tego pierwszego a nie tego z numerem 000013xxx. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Ja też mam kilka pytań, 

1. jak chce sprawdzic status to wpisujac mój case number 2018EU00029xxx pokazuje mi się informacja, że wpisałąm go błędnie - czy jest jakiś inny sposób?

2. Jakie dokumenty trzeba mieć ze sobą na rozmowę oprócz badań i czy te badania można wykonać tylko w Warszawie? Czy trzeba mieć jakieś świadectwa?

3. Ile jest czasu od maila do spotkania w ambasadzie?

4. czy mogę brać udział w dv2019 jeżeli wylosowali mnie w pierwszym etapie dv2018?

z góry dzięki :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Efffffka napisał:

Witam, Ja też mam kilka pytań, 

1. jak chce sprawdzic status to wpisujac mój case number 2018EU00029xxx pokazuje mi się informacja, że wpisałąm go błędnie - czy jest jakiś inny sposób?

2. Jakie dokumenty trzeba mieć ze sobą na rozmowę oprócz badań i czy te badania można wykonać tylko w Warszawie? Czy trzeba mieć jakieś świadectwa?

3. Ile jest czasu od maila do spotkania w ambasadzie?

4. czy mogę brać udział w dv2019 jeżeli wylosowali mnie w pierwszym etapie dv2018?

z góry dzięki :)

 

1. Wpisujesz ten numer, który wpisywałaś na stronie dvlottery w maju. (20184h1qqjfugkvjd) Jakoś tak powinien wyglądać. 

2. Badania możesz zrobić w Warszawie i Krakowie. https://pl.usembassy.gov/pl/visas-pl/badania-lekarskie/

Co do dokumentów, to musiałabyś przeszukać kilka stron wstecz, ktoś tez się pytał i tam są wypisane wszystkie potrzebne dokumenty. 

3. Od 6-8 tygodni. Zaproszenia wysyłane są 15, 20, 25 dnia każdego miesiąca. 

4. Nie powiem, bo nie wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...