Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, kzielu said:

Google nieczynny ? Sprawdz jakie to choroby... Jak bedziesz miala jedna z nich, to nic Ci lekarz mowic nie bedzie musial...

@kzielu A przeczytałeś w całości mojego posta? Nie pytałam o to jakie to choroby tylko o interpretacje i ocenianie przez lekarza konkretnych ich przypadków a to co innego... nie rozumiem po co ten jad,  o wiele głupsze pytania na tym forum padały...

@ziomek44 dzięki za odpowiedz, nie pociesza mnie, ale przynajmniej wiem że od lekarza i tak sie nic nie dowiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
16 minut temu, MeganMarkle napisał:

@kzielu A przeczytałeś w całości mojego posta? Nie pytałam o to jakie to choroby tylko o interpretacje i ocenianie przez lekarza konkretnych ich przypadków a to co innego... nie rozumiem po co ten jad,  o wiele głupsze pytania na tym forum padały...

 

Ale nie ma w tym zadnego jadu. Pisalas gdzies o pozycji w managemencie - to wymaga troche rozgarniecia. Znajdz liste chorob i bedziesz wiedziala ze tam nie ma nic do interpretacji. Zajmuje jakies 3 sekundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o bycie nieogarnietym, tylko leniwym :) pytałam zamiast szukać bo myślałam ze może ktoś po prostu wie, ale skoro nie to poszukałam i juz wiem - przebyta gruźlica w przeszłości nie dyskwalifikuje:

Tuberculosis (TB), Active—Only a Class A TB diagnosis renders an applicant inadmissible to the United States. Under current Centers for Disease Control and Prevention (CDC) guidelines, Class A TB means TB that is clinically active and communicable.

W razie gdyby w przyszłości ktoś tak jak ja sie zastanawiał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś możn pomoc dzwoniłem już 3 razy do ambasady z prośba o przełożenie wizyt ale podobno jeszcze dokumenty nie dotarły :/

termin mam na 3.10 czy jeśli się nie zglosze to moge zapłacić jakas kare ?

w jaki sposob poza telefonicznym moge przelozyc date ?

dzieki za informacje  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, newborn napisał:

czy ktoś możn pomoc dzwoniłem już 3 razy do ambasady z prośba o przełożenie wizyt ale podobno jeszcze dokumenty nie dotarły :/

termin mam na 3.10 czy jeśli się nie zglosze to moge zapłacić jakas kare ?

w jaki sposob poza telefonicznym moge przelozyc date ?

dzieki za informacje  

Taka sama sytuacja, spotkanie jutro. W piątek po południu dostaliśmy informacje, że nadal nie maja terminarza spotkań. Zaproponowano,  aby w październiku (!) przesłać maila z prośba o zmianę terminu. Za dużo rzeczy na wariata, zdecydowaliśmy, że idziemy jutro. Trzymajcie kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak poszło i trzymam kciuki :). My nie wyrobilismy ze szczepieniami, i juz z 5 dni temu pisałem maila na ten adres ze strony co mi podali :/ to mi responder odpowiedział i tyle ..... co za bałagan :/

Star and stripes dużo szczepien wam brakowało ? W jednym dniu załatwił iście wszystko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...