Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
23 minutes ago, pacio177 said:

Sorry za lekki offtop - dawno mnie nie było. W Maju zastanawialiśmy sie nad kwestią polegającą na tym ze kto używa po raz nty tego samego zdjęcia do zgłoszenia do GC , nie zostaje wylosowany - ktos obalił tą tezę czy jest w tym jakies ziarno prawdy ?

Nie wiem czy uznasz to za wystarczajaco przekonywujacy dowod i ziarno prawdy, ale tu masz cytat z instrukcji: Submitting the same photograph that was submitted with a prior year’s entry will result in disqualification.

Seriously... jak trudno jest raz w roku stanac przed biala sciana i strzelic sobie samo***ke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Xarthisius napisał:

Nie wiem czy uznasz to za wystarczajaco przekonywujacy dowod i ziarno prawdy, ale tu masz cytat z instrukcji: Submitting the same photograph that was submitted with a prior year’s entry will result in disqualification.

Seriously... jak trudno jest raz w roku stanac przed biala sciana i strzelic sobie samo***ke?

ooo fuck , juz byłbym pewnie dawno w USA gdybym przez 4 lata nie dawał tej samej foty xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Xarthisius napisał:

Nie pisz glupot, ktore nie maja zadnego poparcia, a tylko sieja FUD.

KCC jest w stanie zapewnic ambasadom odpowiednia liczbe wylosowanych wzgledem ich "mocy przerobowych" przy mniejszym cutoff, bo w koncu robia to po kolei. Lepszy chyba staly progres z perspektywa na zwiekszenie tempa, niz sytuacja odwrotna kiedy dawali jeden cutoff, ktory nie zmienial sie przez 5 miesiecy...

Skad ta pewnosc zwiekszenia tempa,  skoro od samego poczatku numery  kolejno sie zmniejszaja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.10.2017 o 10:08, MeganMarkle napisał:

@newborn a co tak zniechęca Twoją żonę do wyjazdu? I co was skłoniło do udziału w loterii? Tak z ciekawości pytam... każdy z nas ma tu swoje powody ;) 

Zaczołem brać udział w lotteri jeszcze na studiach :) w ostatnim roku to tak w sumie a wysłałem bo sobie przypomniałem ,że jest i się udało numer jeden z pierwszych 2X

a zona nie chce jechać bo syn nam się urodził nie dawno i ona z angielskim kiepsko :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, newborn napisał:

Zaczołem brać udział w lotteri jeszcze na studiach :) w ostatnim roku to tak w sumie a wysłałem bo sobie przypomniałem ,że jest i się udało numer jeden z pierwszych 2X

a zona nie chce jechać bo syn nam się urodził nie dawno i ona z angielskim kiepsko :/

 

"Lepiej zgrzeszyc i żałować, niż żałować że się nie zgrzeszylo "

To są trudne decyzje, ale chyba warto spróbować. Zawsze można wrócić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...