Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

4 hours ago, Dawid Paluch said:

Dzięki za dobre słowo masz rację każdy pisze co chce czytałem rok 2015 nr 43050 rok 2016 34000  rok 2017 2210 wiec różnie to bywało pozostało czekać na swoją kolej a do końca września sporo czasu chyba ze skończą się wizy mam nadzieję ze starczy dla wszystkich pozdrawiam !!!!!

Zanim ktos to przeczyta i zacznie panikowac: W roku 2016 i 2017 liczby ktore podales to ostanie wartosci liczbowe cutoffu za nim caly region EU stal sie "current", odpowiednio w lipcu i w maju danego roku. "Current", w teorii, oznacza ze dla wszystkich, ktorzy zostali, starczy wiz. W "teorii", bo rok 2017 pokazal, ze KCC ma inna definicje "wszystkich". 

Niemniej jednak ku pokrzepieniu serc przyklad: W DV2017 prawdopodobny najwyzszy numer sprawy dla EU to 30622. Ktos z numerem 2017EU30555 zostal szczesliwym posiadaczem 4 zielonych kart, majac rozmowe w ambasadzie w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
6 godzin temu, MeganMarkle napisał:

A mam takie pytanie trochę z innej beczki... czy kiedyś dawno temu można było wygrać GC w DV lotery i odstąpić ją swojej córce i jej mężowi? Bo mam kolegę który twierdzi, że jego mama wylosowała i tak właśnie zrobiła - i faktycznie jego siostra z mężem wyjechała wtedy do US i są tam do dziś... ale to było dobre 10 lat temu. Zastanawia mnie czy faktycznie były takie opcje?

bajki i lepiej byś tego nie powtarzal jako pewnik..a jako opowieść z mchu i paproci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie mam kolejne pytanko jak jest z tym wnioskiem o nie karalność czy jak go wezmę teraz będzie on ważny do przyszłego roku bo tak pewnie będę miał spotkanie czy musi być brany przed samym spotkaniem w ambasadzie bo kawałek mam do miasta w którym wydaja owe wnioski a jutro akurat w nim będę proszę o pilną odpowiedz pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dawid Paluch odpowiedź na to i wiele innych pytań już znajduje się na forum, były przedyskutowane w każdą możliwą stronę.

Nie potrafię zrozumieć osób, które trafiają na forum i zamiast skorzystać z ogromnej ilości informacji i faktu, że komuś chciało się poświęcić czas na ich napisanie - wolą iść na łatwiznę i po raz enty zakładać takie same wątki / zadawać te same pytania... :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Dawid Paluch said:

Witam ponownie mam kolejne pytanko jak jest z tym wnioskiem o nie karalność czy jak go wezmę teraz będzie on ważny do przyszłego roku bo tak pewnie będę miał spotkanie czy musi być brany przed samym spotkaniem w ambasadzie bo kawałek mam do miasta w którym wydaja owe wnioski a jutro akurat w nim będę proszę o pilną odpowiedz pozdrawiam.

Oficjalnie zaswiadczenie z KRK nie ma "daty waznosci", ale ambasada wymaga zeby nie bylo starsze niz rok i sugeruje zeby bylo wydane jak najblizej rozmowy:

https://pl.usembassy.gov/pl/visas-pl/zaswiadczenia-o-niekaralnosci/

Co do samego zaswiadczenia to mozna je zamowic poczta:

https://obywatel.gov.pl/praca-i-biznes/uzyskaj-zaswiadczenie-z-krajowego-rejestru-karnego#scenariusz-listownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwolniło się jedno miejsce w PL w przedziale 11 tyś - znajomi zostali wylosowani, ale się rozwodzą i główny aplikant na złość obecnej żonie nie proceduje dalej wniosku i nie zgadza się na wyjazd jej z dziećmi.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...