Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, Kamil Seternus said:

Zostałem wylosowany w loterii wizowej i mam pytanie. Sprawdzałem na bieżąco e-maia cz coś nie dostałem dostałem 14 sierpnia informację o zmianie statusu. Wchodzę na adres departamentu i widzę, ze wniosek jest rozpatrywany dalej i nic się nie zmieniło a później jeszcze sprawdzałem ale nic nie było. Teraz sprawdziłem i okazało się, że miałem stawić się an rozmowę 3 października o 8.00 rano w Warszawie. I teraz czy mogę coś z tym zrobić zadzwonić, że nie zauważyłem nic nie dostałem żadnego e-maila o spotkaniu czy mogę ustalić jeszcze raz spotkanie w ambasadzie, proszę o pomoc.

A jaki masz case number? Nie spodziewałeś sie po niskim numerze że interview będzie raczej od razu?

Teraz to faktycznie zostało Ci tylko dzwonić do ambasady i sie dowiadywać, myśle że uda sie umówić kolejne spotkanie... Napisz nam koniecznie jak poszło!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 godziny temu, curly000 napisał:

Czy ktoś miał badania krwi, moczu i RTG w Krakowie i może napisać jak to cenowo wyszło? Zadzwoniłam tam umówić się do rejestracji i pani poinformowała mnie o kwocie 578zl od osoby. Czy faktycznie tak to wygląda czy może się przesłyszałam?:lol:

Niestety, dobrze usłyszałaś ;) Byłem w Krakowie kilka miesięcy temu i zapłaciłem podobnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...