Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
25 minut temu, newborn napisał:

Aha , to akurat jest naturalne miałem ma myśli bardziej jakieś pierdoly w ds 260 błędy związane z datami np ile się mieszkało pod jakim adresem i inne takie :) 

To zalezy od konsula, drobne błędy ponoc nie sa problemem. Drobny błąd to np zły miesiąc w jakiejś dacie, a duży to brak drugiego imienia. Chodzi o to ze w ponoć ludzie wysyłają po kilka zgłoszeń do loterii np jan kazimierz Nowak, Kazimierz Nowak, Jan Nowak i liczą ze tak zwiększa swoje szanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje.

Prośba jeszcze o konkretną informacje

Ponieważ dzwoniłem do imed w Krk. I cena za testy (rtg,kila,rzezaczka)to około 500 zl od osoby natomiast w wawie powiedzieli mi ze około 200 zł za te same badania czy ktoś może to potwierdzić ?? Thx Za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, newborn napisał:

Dzięki za informacje.

Prośba jeszcze o konkretną informacje

Ponieważ dzwoniłem do imed w Krk. I cena za testy (rtg,kila,rzezaczka)to około 500 zl od osoby natomiast w wawie powiedzieli mi ze około 200 zł za te same badania czy ktoś może to potwierdzić ?? Thx Za info

My w Krakowie za te badania zapłaciliśmy 578zl od osoby. Jak to wygląda w Warszawie nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, newborn said:

Dokładnie jest ktoś kto robił te badania w wawie ? :)

Ja robiam wczoraj badania w Warszawie, koszt to 190zl za osobe - w tym rtg, krew i mocz (czyli calosc). 

Strasznie cos drogo w tym krk :o chyba, ze w tej cenie juz uwzgledniono badanie lekarskie? W Wawie za badanie 300zl/os, wiec w sumie razem za calosc wychodzi 490...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, MeganMarkle napisał:

Ja robiam wczoraj badania w Warszawie, koszt to 190zl za osobe - w tym rtg, krew i mocz (czyli calosc). 

Strasznie cos drogo w tym krk :o chyba, ze w tej cenie juz uwzgledniono badanie lekarskie? W Wawie za badanie 300zl/os, wiec w sumie razem za calosc wychodzi 490...

No właśnie jeśli chodzi o badanie lekarskie w Krk to osobno trzeba doliczyć po 300zl. Straszna różnica. Jakbym wiedziała wcześniej to zrobilibyśmy sobie wycieczkę do Warszawy i jeszcze kasa by została w kieszeni :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MeganMarkle napisał:

Ja robiam wczoraj badania w Warszawie, koszt to 190zl za osobe - w tym rtg, krew i mocz (czyli calosc). 

Strasznie cos drogo w tym krk :o chyba, ze w tej cenie juz uwzgledniono badanie lekarskie? W Wawie za badanie 300zl/os, wiec w sumie razem za calosc wychodzi 490...

Oki, czyli sprawa jasna :) jadę do wawy podpowiedz mi jeszcze o której trzeba tam być bo widziałem ze laboratorium do 18:00 ale krew to pewnie wcześniej trzeba odać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...