Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dzień dobry,

Ku pokrzepieniu serc.

Zostałem wylosowany w tej edycji loterii mój nr. 26xxx

Pracuję dla infolini wizowej działającej przy Ambasadzie USA. Niedawno miałem okazję zobaczyć zapis rozmowy między konsulem a pracownikiem Ambasady. Dowiedziałem się z niej, że do tej pory każdy obywatel naszego kraju, który został wylosowany, i który wypełnił wniosek DS-260 był zapraszany na rozmowę. Także osoby z dalekimi numerami głowa do góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, pukka napisał:

Dzień dobry,

Ku pokrzepieniu serc.

Zostałem wylosowany w tej edycji loterii mój nr. 26xxx

Pracuję dla infolini wizowej działającej przy Ambasadzie USA. Niedawno miałem okazję zobaczyć zapis rozmowy między konsulem a pracownikiem Ambasady. Dowiedziałem się z niej, że do tej pory każdy obywatel naszego kraju, który został wylosowany, i który wypełnił wniosek DS-260 był zapraszany na rozmowę. Także osoby z dalekimi numerami głowa do góry!

HEj, mój numer 36XXX, więc tak odległy że w sumie straciłem nadzieję, ale z tego co piszesz widzę, że nie należy jej porzucać do samego końca. Życzę załapania się na owocną rozmowę. Ja osobiście nie robię sobie żadnych planów, może jedynie takie że w "najgorszym" razie na spokojnie skończę studia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne info dla tych juz po rozmowie, czekających na wizę!

Jak wiecie w ten poniedziałek miałam interview w ambasadzie i dostaliśmy wizy. Tyle teorii, bo w praktyce do tej pory wiz ani paszportów nie odzyskaliśmy mimo, że miały być w 48h gotowe. Dziś w ambasadzie udało nam sie uzyskać info, że mają problemy z drukowaniem wiz i wszystkie wydania wiz zostały wstrzymane do odwołania aż te problemy techniczne zostaną rozwiązane :/ Dotyczy to notabene zarówno wiz imigracyjnych jak i turystycznych. Bardzo mnie to niepokoi, bo wolałabym juz mieć paszport z wizą w ręku :( czy jest tu ktoś w podobnej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12/6/2017 o 04:11, pukka napisał:

Dzień dobry,

Ku pokrzepieniu serc.

Zostałem wylosowany w tej edycji loterii mój nr. 26xxx

Pracuję dla infolini wizowej działającej przy Ambasadzie USA. Niedawno miałem okazję zobaczyć zapis rozmowy między konsulem a pracownikiem Ambasady. Dowiedziałem się z niej, że do tej pory każdy obywatel naszego kraju, który został wylosowany, i który wypełnił wniosek DS-260 był zapraszany na rozmowę. Także osoby z dalekimi numerami głowa do góry!

Cos Ci sie chyba pomylilo... Poszukaj na forum - z dwa czy trzy lata temu DV dla Europy nie bylo current i na forum byl czlowiek ktoremu zabraklo kilkaset CN numerow zeby dostac wize.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, andyopole said:

Ktoś tu już miał problem z zaświadczeniem o niekaralności z podpisem zaufanym. Konsul chciał takie z podpisem i pieczątką. Podejrzewam że z aktami urodzenia może być podobnie.

Potwierdzam, bo to mi właśnie konsul odmówił przyjęcia dokumentu :/ profil zaufany dla nich nic nie znaczy, chcą oryginał z urzędu z pieczątka i podpisem, także polecam sie udać osobiście do wszelkich urzędów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...