Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, erkerk said:

My czekaliśmy 8 dni, a żadnej informacji o problemach technicznych nie było. Także się nie martw ;)

My się dowiedzieliśmy dopiero dzwoniąc do ambasady - w sumie dostaliśmy paszporty po ponad tygodniu. A na interview nam powiedziano, że max 48h, gdyby nie to to bym się nie martwiła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
5 minutes ago, bartek_p2 said:

Hej

Mam numer 12xxx i według tabelek powinienem mieć rozmowę w marcu. 

Czy można przełożyć rozmowę na poźniejszy termin i czy jest jakies ograniczenie ile można odłożyć interview?

Czy ktoś  z Was tak robił ?

Po otrzymaniu 2NL z terminem rozmowy, mozna sie skontaktowac bezposrednio z ambasada w Warszawie (albo przez KCC i prosic ich zeby sie skontaktowali z ambasada) i zmieniac termin. Nie wiem o ile mozna przelozyc i czy jakos to trzeba uzasadniac. Zadzwon, zapytaj i powiedz dokladnie jaka jest sytuacja, bez owijania w bawelne. Z tego co pamietam slub macie zaplanowany na sierpien 2018 od dawna, bo pisales juz o tym w pazdzierniku. 

Tak gwoli scislosci oficjalnych tabelek na marzec jeszcze nie ma ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

Podpowiedzcie jak mam to rozumieć pierwsze spotkanie miałem umówione na 3 października I była adres podany piękna 12 (info z dv)  Po przełożeniu spotkania dostałem list z informacją o spotkaniu z datą grudniowa (Jak chciałem zreszta) tyle że podpisany przez szefa działu wizy I adres poniżej al. Ujazdowskie. Pytanie w który budynku są spotkania ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, newborn napisał:

Dzięki, Pytanie może z innej beczki z wózkiem dziecięcym raczej mnie nie wpuszcza ? Na teren ambasady ;)? . Co tam na wejściu się pokazuje dowód? 

Nie wiem jak to jest z wózkiem, ale mnie nie chcieli wpuścić z plecakiem bo jest większy niż format kartki A4, i musiałem zostawić plecak w pobliskim kiosku Ruchu. Radzę nie brać, albo lepiej zadzwonić i popytać. A przy wejściu chcą paszport. I oddajesz tam całą elektronikę - zegarek, telefon, tablet, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) już po spotkaniu 3 wizy mniej , ogólnie to wziąłem sporo dokumentów a szczerze powiedziawszy nie były potrzebne :)

PS: wózka nie brałem ale małego w foteliku z auta pozwolili wnieść.

Rozmowa z konsulem raczej formalność 2 pytania:

- czy byłem w rosji  oraz co studiowałem i tyle :)

Dziękuje wszystkim dobrym osobą za pomoc i odpowiedzi na tym forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...