Skocz do zawartości
gosc333

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

222 głosów

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?

Recommended Posts

22 minutes ago, dionzisoek said:

nie wiem czy ktoś z was to śledzi....w przednim miesiącu wydali 12 wiz dla Polaków...a procedowali w Warszawie ze 4 razy tyle.....

Ja sledze namietnie. Czemu te liczby Cie niepokoja?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
32 minuty temu, Xarthisius napisał:

Ja sledze namietnie. Czemu te liczby Cie niepokoja?

nie twierdze, że mnie niepokoją, po prostu podałem info:) aczkolwiek mało tych wiz, nie uważasz? a tak na marginesie -  nas interesują te wydane po miejscu urodzenia a nie procedowania, prawda? bo różnica wtedy jest znaczna w ilości

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1 minute ago, dionzisoek said:

nie twierdze, że mnie niepokoją, po prostu podałem info:) aczkolwiek mało tych wiz, nie uważasz? a tak na marginesie -  nas interesują te wydane po miejscu urodzenia a nie procedowania, prawda? bo różnica wtedy jest znaczna w ilości

Yup, do szacowania liczby "polskich" GC trzeba uzywac danych po FSC, bo dane po ambasadach uwzgleniaja wszystkie nacje.

Czy malo, to nie wiem. Nie wiadomo jak sie rozkladaja polscy zwyciezcy w calej probce i trzeba pamietac ze jest nas tylko ~850. Zglosi sie moze 1/3, w najlepszym razie polowa. Jak dobija do 20-30 case'ow rozpatrywanych na miesiac to sadze ze to bedzie wystarczajaco zeby wszystkich przerobic w ciagu calego roku. Dodatkowo, pamietajmy ze cutoff na listopad to bylo raptem 4500. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, dionzisoek napisał:

nie wiem czy ktoś z was to śledzi....w przednim miesiącu wydali 12 wiz dla Polaków...a procedowali w Warszawie ze 4 razy tyle.....

Mozesz podać link z tymi informacjami ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

21 minut temu, Xarthisius napisał:

Yup, do szacowania liczby "polskich" GC trzeba uzywac danych po FSC, bo dane po ambasadach uwzgleniaja wszystkie nacje.

Czy malo, to nie wiem. Nie wiadomo jak sie rozkladaja polscy zwyciezcy w calej probce i trzeba pamietac ze jest nas tylko ~850. Zglosi sie moze 1/3, w najlepszym razie polowa. Jak dobija do 20-30 case'ow rozpatrywanych na miesiac to sadze ze to bedzie wystarczajaco zeby wszystkich przerobic w ciagu calego roku. Dodatkowo, pamietajmy ze cutoff na listopad to bylo raptem 4500. 

racja z początku może być mało numerów z Polski a później wystrzeli jak korek od szampana ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Xarthisius napisał:

a sumowałeś ile łącznie wydali już wiz we wszystkich krajach w te dwa miesiące????  zawsze to jakieś porównanie będzie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minute ago, dionzisoek said:

a sumowałeś ile łącznie wydali już wiz we wszystkich krajach w te dwa miesiące????  zawsze to jakieś porównanie będzie

Monthly visa issuances for 11/2017 have been released. 3208 visas were issued this month, and 5981 in total.

AF 1338
AS 465
EU 1290
NA 0
OC 46
SA 69
Tu: https://dvcharts.xarthisius.xyz/annual.html sobie nawet sumuje na biezaco, z podzialem na regiony i poszczegolne kraje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz