Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 godzinę temu, stars & stripes napisał:

Dla wszystkich, którzy są o krok dalej w procedurze DV (po przyznaniu wizy) mam info - tuż przed Wigilią dotarły nasze zielone karty z 10 letnim terminem ważności (6 tygodni po przekroczeniu granicy). SSN nadal brak.

W jakim stanie czekacie na ssn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2017 o 10:43, curly000 napisał:

Mieliśmy wczoraj z mężem rozmowę z Konsulem i się udało :)

W nawiązaniu do tego co pisze @Efffffka: Wylosowana byłam sama jako osoba wolna, wniosek ds (też tylko na mnie) wysłany okolo 1,5 miesiąca po wynikach loterii. Ślub cywilny wzięliśmy jeszcze przed dostaniem wiadomości o dacie wizyty w ambasadzie, a  poinformowałam ich o wszystkim dopiero jak dostałam maila właśnie z wyznaczonym spotkaniem. Nie było żadnych problemów, powiedziano mi bym przesłała skan aktu małżeństwa (powiedzialam, że obecnie nie mam zupełnego tylko skrócony i pani mówi,że może być), po kilku dniach mąż został dołączony do sprawy i mógł wypełnić swój ds.

Rozmowa może trwała 4 minuty, przysięga po polsku, potem spytał się czy mówimy po angielsku i rozmawialiśmy po angielsku. Pytanie o to jak długo jesteśmy razem (mieliśmy w razie czegoś zdjęcie sprzed kilku lat ale nie było konieczności żeby pokazać), czy mieszkamy razem, czy mamy dzieci i czy byliśmy w Rosji. No i na końcu pan Konsul nam pogratulował :)

Chciałam bardzo wszystkim podziękować! Forum bardzo mi pomogło z różnymi sprawami, dziękuję!:)

@curly000 super!!! Gratuluje!!! Dzięki za ogromnie ważne dla mnie info i powodzenia!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, stars & stripes napisał:

Dla wszystkich, którzy są o krok dalej w procedurze DV (po przyznaniu wizy) mam info - tuż przed Wigilią dotarły nasze zielone karty z 10 letnim terminem ważności (6 tygodni po przekroczeniu granicy). SSN nadal brak.

jak zostalo to kiedys juz opisane,kiedy nie ma numerow np 2 tygodnie to nalezy udac sie do biura SSN i wyjasnic ta sprawe, kiedys byly problemy i nadal sa jak widac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko opadla krysztalowa kula na Times Square, na trackerze CEAC [1] pojawily sie dane dla FY2018. Nie wiem co jest bardziej przykre, to ze ktos nie potrafil zaprogramowac roku fiskalnego, czy to ze CEAC ma to w nosie od tylu lat i nie chce tego naprawic...

Jezeli ktos z Was sie bardzo nudzi w Nowym Roku i chcialby pomoc wyciagnac wszystkie dane to zapraszam: [2]

Szczesliwego Nowego Roku!

[1] https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx

[2] https://dvcharts.xarthisius.xyz/login.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z opłata za zielona kartę. Mam zapłacić 220 dolarów za zielona kartę i chce to zrobić przed wyjazdem, ale jak chce zapłacić online, wpisuje A-number i Case ID, klikam add i wyskakuje mi ze nie mogą znaleźć tych numerów, które wpisuję. Wiecie może co trzeba zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.01.2018 o 06:25, Xarthisius napisał:

Jak tylko opadla krysztalowa kula na Times Square, na trackerze CEAC [1] pojawily sie dane dla FY2018. Nie wiem co jest bardziej przykre, to ze ktos nie potrafil zaprogramowac roku fiskalnego, czy to ze CEAC ma to w nosie od tylu lat i nie chce tego naprawic...

Jezeli ktos z Was sie bardzo nudzi w Nowym Roku i chcialby pomoc wyciagnac wszystkie dane to zapraszam: [2]

Szczesliwego Nowego Roku!

[1] https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx

[2] https://dvcharts.xarthisius.xyz/login.html

jest cos nie tak z tymi captchami. wchodze dzis rano, do rozwiązania 570. narąbałem ponad 100 a ich cały czas przybywało i teraz jest 670. mimo, ze pewnie ludzie na całym świecie wstukują to cały czas wraca do poziomu 680-690 nierozwiązanych jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Marek Topór said:

Mam mały problem z opłata za zielona kartę. Mam zapłacić 220 dolarów za zielona kartę i chce to zrobić przed wyjazdem, ale jak chce zapłacić online, wpisuje A-number i Case ID, klikam add i wyskakuje mi ze nie mogą znaleźć tych numerów, które wpisuję. Wiecie może co trzeba zrobić?

Miałam podobnie i przez chwile spanikowałam :) w końcu zamiast DOS wpisałam case number i poszło... ten co to ma taki format: 2018EUXXXX. Generalnie to jest ten DOS właśnie tyle ze każdemu z nas dopisali do niego na końcu numerek, ja miałam 2018EUXXXX01, mąż miał 2018EUXXXX02 a córka 2018EUXXXX03... wytnij dwie ostatnie i będzie git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...