Skocz do zawartości
gosc333

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

222 głosów

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?

Recommended Posts

Kurcze, też zwróciłam uwagę na tę Rosję. Planuję pojechać na wycieczkę do Petersburga w okolicach maja, a w przyszłym roku kończy mi się wiza do USA i będę się starać o nową. Mam nadzieję, że ta wycieczka nie odetnie mi możliwości kolejnych turystycznych wyjazdów do Stanów :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 minut temu, Joanna30 napisał:

Kurcze, też zwróciłam uwagę na tę Rosję. Planuję pojechać na wycieczkę do Petersburga w okolicach maja, a w przyszłym roku kończy mi się wiza do USA i będę się starać o nową. Mam nadzieję, że ta wycieczka nie odetnie mi możliwości kolejnych turystycznych wyjazdów do Stanów :)

Przywieziesz z Rossiji Putina (dead or alive) rzucisz przed konsulatem to konsul w zebach przyniesie amerykanski paszport in blanco...:D

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

6 minut temu, andyopole napisał:

Przywieziesz z Rossiji Putina (dead or alive) rzucisz przed konsulatem to konsul w zebach przyniesie amerykanski paszport in blanco...:D

Hahaha :D:D:D

To jest pomysł :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla wszystkich, którzy są o krok dalej w procedurze DV (po przyznaniu wizy) mam info - tuż przed Wigilią dotarły nasze zielone karty z 10 letnim terminem ważności (6 tygodni po przekroczeniu granicy). SSN nadal brak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, stars & stripes napisał:

Dla wszystkich, którzy są o krok dalej w procedurze DV (po przyznaniu wizy) mam info - tuż przed Wigilią dotarły nasze zielone karty z 10 letnim terminem ważności (6 tygodni po przekroczeniu granicy). SSN nadal brak.

W jakim stanie czekacie na ssn?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz