Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, aktoto said:

jest cos nie tak z tymi captchami. wchodze dzis rano, do rozwiązania 570. narąbałem ponad 100 a ich cały czas przybywało i teraz jest 670. mimo, ze pewnie ludzie na całym świecie wstukują to cały czas wraca do poziomu 680-690 nierozwiązanych jeszcze

To dobrze, znaczy sie dziala jak trzeba :)

W tej chwili nieznamy jeszcze maksymalnego case #. W miare jak ubywa numerkow z puli, system dodaje 100 nastepnych spraw do poszczegolnych regionow. Bedzie tak robil az wszystkie "ostatnie" 100 spraw bedzie puste. Na razie dociagnelismy do:

AF - 15574, AS - 4959, EU - 11609, SA - 1443, OC - 1423, NA - 6

Tak na oko to dopiero 1/4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Zaczne od podkreslenia, ze robie to pierwszy raz w zyciu wiec podchodzcie do tej informacji ponizej z duza doza nieufnosci...

Z tego co juz wychodzi z danych dla EU, wyglada na to ze cutoff 10700 w lutym to nie przypadek. Zaraz potem gestosc spraw znaczaco spada (mniej wiecej o polowe). Jezeli dobrze to interpretuje, to nastepny biuletyn wizowy powinnien mocno "ruszyc" cutoff dla Europy. Za 10-12 dni sie okaze, :) mam nadzieje ze sie zalapie ze swoim EU139xx:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Dawid Paluch said:

WITAM dawno tu nie zagladałem czy link który podał kolega wyżej dotyczy tylko osób po rozmowie czy wszystkich pozdrawiam.

https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx      ???

Wszystkich, ale szczerze mowiac dla pojedynczego numeru ta strona jest malo ciekawa, tzn. nie ma tam nic czego o swojej sprawie bys juz nie wiedzial.

Jezeli Twoj numer jest powyzej cutoff'u, sprawa bedzie miala status "At NVC", jezeli Twoj # stal sie current w tym miesiacu to pewnie sprawa bedzie przekazywana do ambasady: "In Transit". Jezeli idzie do Ciebie zaproszenie na rozmowe, albo juz je otrzymales to bedziesz "Ready". Po rozmowie sa trzy opcje: "Issued", "Refused" albo "Administrative Processing". Przy pierwszych dwoch z oczywistych wzgledow juz Cie malo interesuje sprawdzanie. Jedynie jak jestes na AP, mozna sobie sprawdzac czy cos drgnelo. AP chyba jednak nie jest czeste dla Polakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.01.2018 o 15:02, MeganMarkle napisał:

Miałam podobnie i przez chwile spanikowałam :) w końcu zamiast DOS wpisałam case number i poszło... ten co to ma taki format: 2018EUXXXX. Generalnie to jest ten DOS właśnie tyle ze każdemu z nas dopisali do niego na końcu numerek, ja miałam 2018EUXXXX01, mąż miał 2018EUXXXX02 a córka 2018EUXXXX03... wytnij dwie ostatnie i będzie git :)

Dzięki, pomogło, przelew poszedł :) Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...