Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Carlos78 said:

Mam jedno pytanie - czy Twoje grafiki uaktualniane są na bieżąco w miarę spływu informacji z captcha , czy zbierane są gdzie indziej i je co jakiś czas uzupełniasz?

 Xarthisius - jeszcze jedno pytanie - odnośnie licznika - rozumiem, ze jeżeli są tam rzeczy do klikania, to klikamy - każde jest pożyteczne? Wczoraj było jakieś 6700 to trochę poklikałem - zauważyłem natomiast, że wogóle nie bije mi licznik - zacząłem kilkać na komputerze, później na telefonie i wracając na komputer cały czas tym samym loginem (jest jednak wygodniej) wszystkie captcha zrobione na nim nie dodają się do moich statystyk - wiesz może jaki powód? 

Xarth - mam nadzieję, że program będzie aktywny i nie porzucisz go szykując się do wyjazdu :)

Strona z wykresami nie ma bezposredniego dostepu do bazy danych, ale bede wypuszczal nowy zrzut bazy, mniej wiecej co 5 dni (czesciej chyba nie ma sensu). Wykresy beda sie wtedy tez uaktualniac. Dodalem pod wykresem slider ktory bedzie pozwalal zmieniac date wyswietlanych danych. Na razie jest tylko jeden snapshot (5 stycznia).

Do statystyk dodaja sie tylko captche rozwiazane poprawnie. Jezeli cos bylo nie tak: blad w captchy, blad na stronie CEAC, nie wazna sesja to sie niestety nie doda.

Ja juz wyjechalem, takze nie mam sie do czego przygotowywac, co najwyzej do interview w USCIS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 28.12.2017 o 10:43, curly000 napisał:

Mieliśmy wczoraj z mężem rozmowę z Konsulem i się udało :)

W nawiązaniu do tego co pisze @Efffffka: Wylosowana byłam sama jako osoba wolna, wniosek ds (też tylko na mnie) wysłany okolo 1,5 miesiąca po wynikach loterii. Ślub cywilny wzięliśmy jeszcze przed dostaniem wiadomości o dacie wizyty w ambasadzie, a  poinformowałam ich o wszystkim dopiero jak dostałam maila właśnie z wyznaczonym spotkaniem. Nie było żadnych problemów, powiedziano mi bym przesłała skan aktu małżeństwa (powiedzialam, że obecnie nie mam zupełnego tylko skrócony i pani mówi,że może być), po kilku dniach mąż został dołączony do sprawy i mógł wypełnić swój ds.

Rozmowa może trwała 4 minuty, przysięga po polsku, potem spytał się czy mówimy po angielsku i rozmawialiśmy po angielsku. Pytanie o to jak długo jesteśmy razem (mieliśmy w razie czegoś zdjęcie sprzed kilku lat ale nie było konieczności żeby pokazać), czy mieszkamy razem, czy mamy dzieci i czy byliśmy w Rosji. No i na końcu pan Konsul nam pogratulował :)

Chciałam bardzo wszystkim podziękować! Forum bardzo mi pomogło z różnymi sprawami, dziękuję!:)

@curly000 Gratulacje! 

Powiedz mi proszę jedną rzecz, bo jestem w takiej samej sytuacji. Czy jak dostałaś wiadomość o rozmowie w Konsulacie to informowałaś Konsulat w Krakowie, że zmienił Ci się status cywilny czy pisałaś do KCC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, curly000 napisał:

@kyyyx zadzwoniłam do konsulatu w Warszawie , "+48 22 625 1042 – informacja telefoniczna – tylko na temat wiz imigracyjnych – Warszawa. Czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00 – 16.00." 

Powodzenia! :)

@curly000 proszę powiedz mi jeszcze:

1) do kiedy musicie wyjechac do USA po otrzymaniu pozwolenia na wyjazd?

2) w jakim języku przeprowadzana była rozmowa?

3) w jaki sposób był uzupełniany wniosek o dane męża? Tzn. jakie kroki musiałaś poczynić po poinformowaniu Konsulat, że zmieniłaś stan cywilny?

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, curly000 napisał:

@kyyyx, mamy na wyjazd pół roku od daty spotkania z lekarzem (nie od daty wszystkich badań), rozmowa po angielsku, a jeżeli chodzi o ostatnie pytanie to po dodaniu przez panie w konsulacie męża do sprawy trzeba wypełnić wniosek ds na niego i to wszystko.

@curly000 a ile dni przed dostałaś powiadomienie o rozmowie z konsulem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, już pomału mam dość tych wszystkich formalności i płacenie za wszystko jak za zboże. 

Zostałem wylosowany w loterii wizowej. Dostałem 29 grudnia list o stawieniu się w Ambasadzie w Warszawie. na 30 stycznia. Dzwoniłem 3 stycznia do Krakowa pierw do lekarza odnoscnie wizyty, kobieta Mi kazała pierw dzwonić o badania. Pytam się Pani jak zrobię na dniach badania czy wyrobię się na termin 30 stycznia. Dostałem odpowiedź, że oczywiście się pan wyrobi. Byłem wczoraj na badaniach, krew, mocz, prześwietlenie. Dzwonię dziś do lekarza z informację, że zrobiłem wczoraj badania i chciałbym ustalić datę wizyty i dostałem informację, że dopiero 2 lutego mogę mieć wizytę, bo lekarz przyjmuje dopiero 23 stycznia ale wtedy na pewno nie bd wyników. I kwestia sczepień, że muszę wszystkie szczepienia zrobić, bo się liczą tylko te, które robiłem pół roku wcześniej. 

 

I zgłupiałem bo nie mam pojęcia co robić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...