Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

Ok, czyli rozumiem że wysłalibyście bez żalu te kartę drugi raz pocztą? :) 

@Xarthisius ja wiem że do nich dojdzie pocztą, ale wysyłanie jej potem kolejny raz jednak zwiększa ryzyko dwukrotnie :P 

btw to samo pytanie dotyczy karty SSN bo ona tez przyjdzie do moich przyjaciół w innym stanie... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 minuty temu, xtremesystems napisał:

witam. tak jak pisalem w innym wątku w 2012 wylosowalem karte do "further processing" i bylo tam napisane ze to nie oznacza dostania wizy bo wiz jest mniej niz aplikacji. co to oznaczalo i co dale nalezalo robic

Cos mi tu brzydko pachnie. Ile zaplaciles za złożenie aplikacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, xtremesystems said:

witam. tak jak pisalem w innym wątku w 2012 wylosowalem karte do "further processing" i bylo tam napisane ze to nie oznacza dostania wizy bo wiz jest mniej niz aplikacji. co to oznaczalo i co dale nalezalo robic

To jest standardowa formulka. Zawsze losuja wiecej osob niz jest wiz, np. w tym roku ~115k osob zostalo wybranych, a wiz jest jak zawsze 50k.

Co nalezalo zrobic masz tu: https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry/diversity-visa-if-you-are-selected.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...