Skocz do zawartości
gosc333

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

227 głosów

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?

Recommended Posts

no bo nie rozumiem takiej procedury maja dajmy na to 50 000 miejsc. losuja 100 000 i liczą ze czesc nie spełni wymagan formalnych. dajmy na to wymagania spełni 70 000 ludzi a jak pisalem jest 50 000 . co z tymi pozostałymi 20 000 ?  jak spełni  "selectees must still meet all eligibility requirements under U.S. law."    wiecej osob niz jest wiz to co robia z reszta?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

10 minutes ago, andyopole said:

Dlatego jest losowana kolejnosc. Pierwsi sa pierwsi, kto sie nie zalapie - "sorry Batory"

To tak w duzym skrocie, ale prawda w 100%. W praktyce zdarza sie to rzadko, ale zeby daleko nie szukac zdazylo sie w zeszlym roku. Wizy skonczyly sie w okolicach 10 wrzesnia.

7 minutes ago, xtremesystems said:

a kolejnosc gdzie sie sprawdza? (pytam na przyszłosc bo jak wspomniałem raz sie udało :D )

W liscie, w ktorym zawiadamiaja o tym ze jestes wylosowany, jest numer w stylu: 2018EU00001234. 1234 to Twoj numer porzadkowy, ktory decyduje o kolejnosci.

Sam mechanizm dzialania loterii wizowej jest bardzo interesujacy, ale obawiam sie ze calkiem niedlugo wiedza na temat DV stanie sie calkowicie zbedna. Poczytaj sobie tego bloga: http://britsimonsays.com/

W szczegolnosci:

Opisuja proces DV.

Edytowane przez Xarthisius

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
20 minut temu, Xarthisius napisał:

EU 13800 na marzec (zabraklo mi mniej niz 200...)

Na pocieszenie mi brakowało mniej niż 50 na styczeń ;)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3 minuty temu, xtremesystems napisał:

czyli xarthisius ,dread wy też mieliscie powiadomienie ze przechodzicie dalej a i tak nic z tego nie wyszlo? (to juz totalna lipa)

Nie, omawiamy postęp loterii. Ja dostałem  zaproszenie jak mój numer był current w visa bulletin. Xar dostanie w następnym miesiacu. Bo zabrakło mu ok 200 numerów żeby dostał teraz zaproszenie na marzec

Edytowane przez Dread

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja pamietam ze ze skladalem w 2012 to po wpisaniu numeru mojej zony bylo sorry nie wylosowalaś . a jak wklepalismy mój to była ta formułka co dostaje kazdy (wiec w sumie nie wiem czy dostał bym wize czy nie)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

4 minuty temu, xtremesystems napisał:

ja pamietam ze ze skladalem w 2012 to po wpisaniu numeru mojej zony bylo sorry nie wylosowalaś . a jak wklepalismy mój to była ta formułka co dostaje kazdy (wiec w sumie nie wiem czy dostał bym wize czy nie)

Long story short, jeżeli po wpisaniu numeru wyskakuje wiadomość ze wygrałeś to dostajesz numer loteri. Wypełniasz ds260 dostajesz zaproszenie do ambasady. Idziesz do ambasady dostajesz wizę imigracyjna. Lecisz do USA dostajesz GC

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz