Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 minuty temu, xtremesystems napisał:

czyli xarthisius ,dread wy też mieliscie powiadomienie ze przechodzicie dalej a i tak nic z tego nie wyszlo? (to juz totalna lipa)

Nie, omawiamy postęp loterii. Ja dostałem  zaproszenie jak mój numer był current w visa bulletin. Xar dostanie w następnym miesiacu. Bo zabrakło mu ok 200 numerów żeby dostał teraz zaproszenie na marzec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, xtremesystems napisał:

ja pamietam ze ze skladalem w 2012 to po wpisaniu numeru mojej zony bylo sorry nie wylosowalaś . a jak wklepalismy mój to była ta formułka co dostaje kazdy (wiec w sumie nie wiem czy dostał bym wize czy nie)

Long story short, jeżeli po wpisaniu numeru wyskakuje wiadomość ze wygrałeś to dostajesz numer loteri. Wypełniasz ds260 dostajesz zaproszenie do ambasady. Idziesz do ambasady dostajesz wizę imigracyjna. Lecisz do USA dostajesz GC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, xtremesystems napisał:

u mnie w rodzinie dwie osoby wylosowaly w latach 90tych ciotka i wujek oboje podstawowe bez jezyka i sie dostali. to mysle ze czlowiek z biegłym angielskim i dwoma dyplomami tez by sie zalapał . no nic przepadło. dzieki panowie za long story short

Znajomość języka nie ma znaczenia, wystarczy mieć wykształcenie średnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...