Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, Xarthisius napisał:

Do osob, ktore dostaly 2NL: Mozecie raz na pare godzin sprawdzic swoj status na CEAC [1] i pignac mnie jak zmieni sie z "At NVC" na jakikolwiek inny ?

[1] https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx

@Xarthisius, dzisiaj dostałam maila z zaproszeniem i obecny status: In transit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Powodzenia i dajcie znać jak poszło! :) 

tymczasem mam pytanie do tych co juz wizę dostali i granice przekroczyli - czy ta pieczątka z datą wjazdu to wszystko co powinnam mieć wbite w paszporcie na granicy?? Szczerze mówiąc miałam wyobrażenie ze będzie to jakaś specjalna pieczątka czy wklejka mówiąca coś o temporary GC... tymczasem jest to zwyczajna pieczątka z datą wjazdu, jak przy każdym moim poprzednim wyjeździe :/ dopytywałam urzędnika z immigration ze 3 razy czy to na pewno tylko tyle i upierał się, że tak i że to właśnie jest ten "endorsement" z którym ta wiza robi za tymczasowa GC, ale jakieś wątpliwości jednak zostały :( 

Zwłaszcza, że byłam dziś w SSA sprawdzić status mojego SSN i babeczka w okienku mówiła, że respektują tylko plastikowa GC a to co mam w paszporcie jest nic warte i ich nie interesuje :o A oprócz tego okazało się ze mój stary numer (nadany przy J-1 lata temu) nadal jest valid i mogę na nim pracować, tyle że jest na moje panieńskie nazwisko i bez zobaczenia mojego aktu małżeństwa nie mogą tego zmienić. Także nici z mojego eligibility to work jak na razie :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, MeganMarkle said:

Powodzenia i dajcie znać jak poszło! :) 

tymczasem mam pytanie do tych co juz wizę dostali i granice przekroczyli - czy ta pieczątka z datą wjazdu to wszystko co powinnam mieć wbite w paszporcie na granicy?? Szczerze mówiąc miałam wyobrażenie ze będzie to jakaś specjalna pieczątka czy wklejka mówiąca coś o temporary GC... tymczasem jest to zwyczajna pieczątka z datą wjazdu, jak przy każdym moim poprzednim wyjeździe :/ dopytywałam urzędnika z immigration ze 3 razy czy to na pewno tylko tyle i upierał się, że tak i że to właśnie jest ten "endorsement" z którym ta wiza robi za tymczasowa GC, ale jakieś wątpliwości jednak zostały :( 

Zwykla owalna pieczatka to wszystko czego potrzebujesz :D

Tu masz link: https://www.uscis.gov/i-9-central/temporary-i-551-stamps-and-mrivs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MeganMarkle napisał:

Zwłaszcza, że byłam dziś w SSA sprawdzić status mojego SSN i babeczka w okienku mówiła, że respektują tylko plastikowa GC a to co mam w paszporcie jest nic warte i ich nie interesuje :o A oprócz tego okazało się ze mój stary numer (nadany przy J-1 lata temu) nadal jest valid i mogę na nim pracować, tyle że jest na moje panieńskie nazwisko i bez zobaczenia mojego aktu małżeństwa nie mogą tego zmienić. Także nici z mojego eligibility to work jak na razie :( 

Zadne nici. Numer to numer, to ze masz inne nazwisko nie ma znaczenia. GC masz - razem z SSN masz wszystko co potrzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...