Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się spytać, na ile tygodni przed informacją o terminie spotkania w ambasadzie zaczyna się 'coś dziać' na stronie ceac.state.gov? Ja mam numer w środku stawki, bo 22tys. i domyślam się, że spotkanie będzie w czerwcu przy tym tempie. Jednak nadal na stronie CEAC mam 'at NVC'. 

Dodam, że martwię się bo jak wylosowałem DV w 2012r to totalnie żadnej informacji nie dostałem. Czekałem, czekałem, wizy dotarły co etapu 'current', czyli że starczy dla wszystkich i nic, cisza była.

Nie chciałbym, aby ten scenariusz się powtórzył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
9 minutes ago, ndmker said:

Chciałem się spytać, na ile tygodni przed informacją o terminie spotkania w ambasadzie zaczyna się 'coś dziać' na stronie ceac.state.gov? Ja mam numer w środku stawki, bo 22tys. i domyślam się, że spotkanie będzie w czerwcu przy tym tempie. Jednak nadal na stronie CEAC mam 'at NVC'. 

Dodam, że martwię się bo jak wylosowałem DV w 2012r to totalnie żadnej informacji nie dostałem. Czekałem, czekałem, wizy dotarły co etapu 'current', czyli że starczy dla wszystkich i nic, cisza była.

Nie chciałbym, aby ten scenariusz się powtórzył...

Ostatnie 10-15 dni miesiaca, w ktorym wyjdzie biuletyn wizowy z Twoim numerem ponizej cutoffu w podrozdziale z advanced notification. Biorac wymieniony przez Ciebie czerwiec za przyklad: informacja o cutoffie na czerwiec bedzie w majowym biuletynie, ktory wychodzi do 15 kwietnia => zaproszenia beda wysylane miedzy 15, a 30 kwietnia. Wtedy tez zmieni sie status Twojej sprawy w CEAC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Kamil Seternus said:

Hej, Miałem spotkanie w poniedziałek w Ambasadzie i jedna wiza mnie, wczoraj odebrałem w Krakowie już paszport z pieczątką. Rozmowę miałem po angielsku a tak to wszystko ok. Pozdrawiam

Gratulacje! Pisz jakie masz plany co dalej - tzn kiedy i dokąd planujesz jechać :)

 

On 2/1/2018 at 4:12 PM, ndmker said:

martwię się bo jak wylosowałem DV w 2012r to totalnie żadnej informacji nie dostałem. 

Czy ja dobrze rozumiem, dwa razy wygrałeś loterie?? Wow, to się nazywa mieć szczęście :) 

a jaki miałeś case number poprzednio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.02.2018 o 18:56, MeganMarkle napisał:

Czy ja dobrze rozumiem, dwa razy wygrałeś loterie?? Wow, to się nazywa mieć szczęście :) 

a jaki miałeś case number poprzednio?

Prawie ja... Poprzednio była to żona. Mieliśmy numer 51xxx i czekaliśmy, czekaliśmy, pojawiło się current ale nie wiedzieliśmy co to znaczy. Żadnych wieści. Było to w 2013 chyba, kiedy było, jak się okazuje, więcej wiz niż chętnych. Dlatego się martwię czy czegoś nie robimy źle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2/4/2018 o 07:12, bartek_p2 napisał:

Z tego co dowiedziałem się w urzędzie stanu cywilnego jest szansa, że uda mi się zorganizować cywilny w przeciągu tygodnia :)
Czy badania lekarskie można zrobić przed ślubem cywilnym? Chodzi mi o żonę oczywiście

Badania moczu, krwi i rtg moze, ale do ogolnego lekarza z tymi wynikami, może iść dopero gdy zostanie dopisana do Twojej sprawy, bo wtedy musi mieć case number

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co planuje. Kurcze nie wiedziałem, że jeszcze muszę uiścić opłatę 200$ za wydanie zielonej karty ;) A chcę lecieć w przedziale czasowym od 20 lipca do 25 września. I teraz szukam biletów gdzie mogę kupić w fajnych okazjach, ale im później kupie tym droższe na ten okres ;) Mam rodzinę w Buffalo ale lece pierw do Chicago :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie, bo juz zapomniałem. kilka miesięcy poza tematem.

czy KCC wysyla to zawiadomienie/zaproszenie na rozmowe i wykaz dokumentow na e mail podany w ds260? bo na zieloną kartę samą procedurę losowania dałem inny adres z tego co pamiętam niż na ds260.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...