Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, pelasia napisał:

O kurczę, załapałam sie :rolleyes: Dziękuje bardzo ! Taka pochwała to teraz juz nic nie musze robić przez cały tydzien! ;) Oczywiscie żartuje, bo za 10 minut trzeba do roboty isc :wacko:

Nawet mnie wymieniono tutaj...:D. Ostoja to moze nie, raczej skamielina....:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
23 godziny temu, andyopole napisał:

Nawet mnie wymieniono tutaj...:D. Ostoja to moze nie, raczej skamielina....:P

Hehehe, a ja moze kiedys wygram ranking na cos innego, jak np wlascicielka najladniejszych pieskow, albo jakis konkurs jedzenia paczkow albo innych lakoci na czas. ;):D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

Przy rejestracji odbioru paszportow jezeli moj byl wydany przez konuslat RP w Nowym Jorku to podaje ze byl wydany w USA jako miejsce? nizej jest podana opcja data priorytetowa - czy dobrze rozumiem ze tam wpisuje date spotkania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Dread said:

Odnośnie wizyty w ambasadzie w Warszawie, czy na wejściu jest jakiś schowek na telefon, klucze? Czy zdjęcia fotograficzne maja być podpisane?

Tak, jest schowek na telefon i klucze (taka jakby szatnia), zostawia sie rzeczy i dostaje numerek. Potem przechodzi sie jeszcze przez security (skan i bramkę jak na lotnisku;)). 

Zdjec podpisywać nie trzeba, konsul (a właściwie jego asystent czy pomocnik) wpina je bezpośrednio do twojej dokumentacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ziomek44 napisał:

Hej, 

Przy rejestracji odbioru paszportow jezeli moj byl wydany przez konuslat RP w Nowym Jorku to podaje ze byl wydany w USA jako miejsce? nizej jest podana opcja data priorytetowa - czy dobrze rozumiem ze tam wpisuje date spotkania?

Oczywiście! Oczywiście będziesz mógł poszpanowac tym paszportem pod klubem osiedlowym... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, pewna firma od razu po przyjeździe chce mnie zatrudnić. Dostałem od nich list potwierdzający chęć zatrudnienia mnie, żebym mógł go ewentualnie pokazać podczas rozmowy. Mógłby ktoś znający się na rzeczy, ocenić, czy treść jest poprawnie napisana i mogę go przedstawić w ambasadzie?

20180211_123048.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...