Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Efffffka napisał:

Hej słuchajcie jak weszłam na stronę ceac.state.gov/ceac żeby sprawdzić status to wyskoczyła mi taka informacja, która wcześniej była niedostępna. O co chodzi? 528BADE0-D523-4F96-A705-681931A55E77.thumb.jpeg.9b1a6f17d23fe5788f234f5f047d24ad.jpeg

miałem to samo a teraz:     Your case is ready for your interview when scheduled at the U.S. Consular section. If you have already scheduled an appointment for an interview, please prepare your documents as directed in your appointment letter and appear at the consulate on the appointed date and time. Otherwise, please wait until you have been notified of your interview appointment. Additional information about how Immigrant Visa interview appointments are scheduled can be found at:  

czyli spokojnie , mielą papiery a potem potwierdzenie, że OK i czekanie na termin wizyty. Mój CN 13xxx .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
6 minut temu, czekajacy_na_cud napisał:

miałem to samo a teraz:     Your case is ready for your interview when scheduled at the U.S. Consular section. If you have already scheduled an appointment for an interview, please prepare your documents as directed in your appointment letter and appear at the consulate on the appointed date and time. Otherwise, please wait until you have been notified of your interview appointment. Additional information about how Immigrant Visa interview appointments are scheduled can be found at:  

czyli spokojnie , mielą papiery a potem potwierdzenie, że OK i czekanie na termin wizyty. Mój CN 13xxx .

Ok to ja tez czekam na cud :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kyyyx napisał:

@ziomek44 @bartek_p2 dziękuję Wam chłopaki za szybką i rzetelną odpowiedź.

Bartek to rozmowa jeszcze przed Tobą, ale czy Ty @ziomek44 byłeś już w Ambasadzie? Powiedz proszę jak wyglądała kwestia płatności za postępowanie? Płaciłeś kartą czy gotówką? Nie mam konta w dolarach i właśnie zastanawiam się jak to rozwiązać czy specjalnie na tę okoliczność założyć konto w dolarach aby uniknąć dużej różnicy w kursie za przewalutowanie...? 

rozmowa mnie dopiero czeka wiec nie pomoge. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kyyyx napisał:

@ziomek44 @bartek_p2 dziękuję Wam chłopaki za szybką i rzetelną odpowiedź.

Bartek to rozmowa jeszcze przed Tobą, ale czy Ty @ziomek44 byłeś już w Ambasadzie? Powiedz proszę jak wyglądała kwestia płatności za postępowanie? Płaciłeś kartą czy gotówką? Nie mam konta w dolarach i właśnie zastanawiam się jak to rozwiązać czy specjalnie na tę okoliczność założyć konto w dolarach aby uniknąć dużej różnicy w kursie za przewalutowanie...? 

@MeganMarkle zwracam się do Ciebie bo w głowie pamiętam, że masz już rozmowę za sobą. :D Proszę powiedz jak to było z płaceniem w konsulacie za rozpatrywanie wniosku. Płaciliście gotówką w USD czy kartą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekający..., gratki i powodzenia. Dodam tylko, że z takim CN nick jest słaby, jeżeli w kontekście cudu masz na myśli dojście do Twojego numeru, luz i powodzenia. Ja z 33xxx mogę tylko myśleć o cudzie. Efffka, jak już ochłonęłaś i ciśnienie zeszło to muszę wyrazić uznanie dla zdolnści w grafice komputerowej. Pierwsze co pomyślałem to: o ja ..., mazak na ekranie :). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Carlos78 napisał:

Czekający..., gratki i powodzenia. Dodam tylko, że z takim CN nick jest słaby, jeżeli w kontekście cudu masz na myśli dojście do Twojego numeru, luz i powodzenia. Ja z 33xxx mogę tylko myśleć o cudzie. Efffka, jak już ochłonęłaś i ciśnienie zeszło to muszę wyrazić uznanie dla zdolnści w grafice komputerowej. Pierwsze co pomyślałem to: o ja ..., mazak na ekranie :). Pozdrawiam.

Haha to by dopiero było poświęcenie!!! Ale jakbym miała gwarantowana GC to mogłabym to zrobić :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, kyyyx said:

@MeganMarkle zwracam się do Ciebie bo w głowie pamiętam, że masz już rozmowę za sobą. :D Proszę powiedz jak to było z płaceniem w konsulacie za rozpatrywanie wniosku. Płaciliście gotówką w USD czy kartą? 

My akurat płaciliśmy gotówką w dolarach - i dobrze zrobiliśmy bo kurs wymiany w ambasadzie był wyjątkowo niekorzystny, powiedzmy porównywalny z kantorem na lotnisku.. sporo zaoszczędziliśmy wymieniając kasę wczesniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim,

Dawno mnie tu nie bylo. Mam dla was dwa pytania:

Jest opcja ze zgubil sie jeden z paszportow. Mozemy szukac i czekac, lub zglosic i wyrobic nowy - czy to nie przekresli nas juz w 100% ?? Doszly mnie sluchy ze po odblokowaniu przez KCC wniosku i zatwierdzenie na nowo zmienia sie miejsce w kolejce, a i tak nasz numer CN to bedzie cud jezeli bedziemy miec rozmowe.

Drugie pytanie, w ktorym miejscu pojawia wam sie ta informacja at NVC?Moze ja cos zle wpisuje?

1. Wchodze na ceac.state.gov/ceac

2. Check my Visa Application Status

3. Wpisuje Dane

4. Invalid immigrant visa case number

Pozdrawiam i gratuluje tym juz z zielonymi kartami!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...