Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
15 minut temu, lajt napisał:

chyba 4 ale nie jestem pewien, swoja droga mam nr 25xxx i powoli zaczynam sie martwic

maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, czy ten ostatni już się nie liczy? ja też się zaczynam martwić o mój 24xxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RobertEL napisał:

maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, czy ten ostatni już się nie liczy? ja też się zaczynam martwić o mój 24xxx

sam juz nie wiem jak to jest ale chyba jeden miesiac z wyprzedzeniem wiec mozliwe ze juz na wrzesien to sie nie liczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lajt napisał:

sam juz nie wiem jak to jest ale chyba jeden miesiac z wyprzedzeniem wiec mozliwe ze juz na wrzesien to sie nie liczy

Nie liczy sie o tyle ze pokaze te same numery co poprzedni. Numer naprzod beda do nowej edycji loterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety maj chyba najważniejszy VB, który mógłby wskazać dalej to jedno wielkie rozczarowanie. Przedwczoraj robiłem sobie obliczenia, jak to może wyglądać. Wyszło mi:

18200 - maj

20800

23900

26700

29800 - wrzesień.

Z majem pomyliłem się tylko o 150. Wygląda to na prawdę kiepsko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Carlos78 napisał:

Niestety maj chyba najważniejszy VB, który mógłby wskazać dalej to jedno wielkie rozczarowanie. Przedwczoraj robiłem sobie obliczenia, jak to może wyglądać. Wyszło mi:

18200 - maj

20800

23900

26700

29800 - wrzesień.

Z majem pomyliłem się tylko o 150. Wygląda to na prawdę kiepsko...

Dv 2016 EU27011 max Dv 2017 EU28500 max twoje wyliczenia to pisanie palcem po wodzie w maju bedzie ostatni visa biuletyn dla europy max25tys i na tym sie skonczy.

Afryka ma juz teraz 24k a zielonych kart jest tylko 50 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...