Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem już paszporty z wizami :) Dane w samej wizie są w porządku, niestety ktoś w Ambasadzie pomylił się w adresie w US który podałem (błąd w numerze domu). Próbowałem dodzwonić się do Ambasady, ale trafiłem jedynie na automatyczne infolinie. Da się jakoś skorygować ten adres jeszcze przed wyjazdem czy mogę to zrobić dopiero na lotnisku podczas rozmowy z urzędnikiem imigracyjnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
4 godziny temu, scarab napisał:

Dostałem już paszporty z wizami :) Dane w samej wizie są w porządku, niestety ktoś w Ambasadzie pomylił się w adresie w US który podałem (błąd w numerze domu). Próbowałem dodzwonić się do Ambasady, ale trafiłem jedynie na automatyczne infolinie. Da się jakoś skorygować ten adres jeszcze przed wyjazdem czy mogę to zrobić dopiero na lotnisku podczas rozmowy z urzędnikiem imigracyjnym?

@scarabDzwoń do Ambasady na Pięknej w g. 14-16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2018 o 14:16, kyyyx napisał:

My mieliśmy normalnie rozmowę po polsku z Panią Konsul. Pytania:

1. Jak długo znamy się z mężem?

2. Czy byliśmy wcześniej w Stanach?

3. Czy bylismy w Rosji?

Pozdrawiam

 

A jesli ktos byl w Rosji to co? Ja bylem dwa razy sluzbowo. Czy ktos z Panstwa, kto juz dostal wize byl wczesniej w Rosji i moze powiedziec jaka byla reakcja na twierdzaca odpowiedz na to pytanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5.04.2018 at 2:46 PM, aktoto said:

A jesli ktos byl w Rosji to co? Ja bylem dwa razy sluzbowo. Czy ktos z Panstwa, kto juz dostal wize byl wczesniej w Rosji i moze powiedziec jaka byla reakcja na twierdzaca odpowiedz na to pytanie? 

Podbijam pytanie, też się zastanawiam nad tym od jakiegoś czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ziomek44 napisał:

Hej 

Pytanie dla tych co juz przekroczyli granice. Jak dlugo czekaliscie na SSN i GC?

Czy do zalozenia konta w banku potrzebny jest SSN czy mozna zalozyc konto na paszport i wize z nr GC?

Pytanie jest takie czy pójdziesz sam złożyć papiery do biura po ssn bo są tacy że czekają i ponad miesiąc na numery a są tacy że po 2 tygodniach są numery.  Bo karta to min 30 dni aż do 120 dni możesz czekać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sly6 napisał:

Pytanie jest takie czy pójdziesz sam złożyć papiery do biura po ssn bo są tacy że czekają i ponad miesiąc na numery a są tacy że po 2 tygodniach są numery.  Bo karta to min 30 dni aż do 120 dni możesz czekać. 

Ok rozumiem dziekuje za odpowiedz. Sytuacja wyglada tak ze ja posiadam karte SSN ktora mialem wyrobiona wczesniej(bedac na wizie F1) ale na petycji zaznaczylem ze chce dostac nowa. I teraz moje pytanie jest czy dostane zupelnie nowy nr czy poprostu karta ktora otrzymam to bedzie ten sam nr ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...