Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 13.03.2018 o 13:13, Carlos78 napisał:

Niestety maj chyba najważniejszy VB, który mógłby wskazać dalej to jedno wielkie rozczarowanie. Przedwczoraj robiłem sobie obliczenia, jak to może wyglądać. Wyszło mi:

18200 - maj

20800

23900

26700

29800 - wrzesień.

Z majem pomyliłem się tylko o 150. Wygląda to na prawdę kiepsko...

Rzeczywistość wygląda słabiej niż mój pesymistyczny wariant. 30k i wyżej to już przeszłość, a zaczynam wątpić w 29k - szkoda. Było szczęście w losowaniu - zabrakło go do końca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
12 godzin temu, scarab napisał:

W takim razie będę czekał bo nigdy wcześniej nie miałem numeru, mam nadzieję że przyślą w miarę szybko :) 

Jedni czekają inni idą znając historie z forum jak bywa z numerami.  Ważne by nie czekać dłużej niż te 21 dni bo może dojdzie i zainteresować się tym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20300/8 = 2537,5 srednia m-c,

pozostaly 3 biuletyny wiec 3 x 2537,5 + 20300 =  27912,5 tyle teorii.

I teraz tak: na blogu britsimonsays zostalbym za te obliczenie wysmiany przez Autora, ale jak pokazuje tegoroczna loteria ta najprostsza (wrecz prostacka) metoda przynosi najlepsze rezultaty. Prognozy oparte na tym sprawdzaja sie oczywiscie nie idealnie, ale sa najblizsze rzeczywistosci. Z pewnoscia lepiej niz: 

1. Teoria dziur - od stycznia/lutego mialo wyskoczyc w gore i BritSimon zakladal EU limit na ok 38-40k 

2. Czas lecial, Simon zmienil zdanie, ze bezpieczne jest 36 tys. Teraz liczono na to ze uzbekistan, ukraina pomoze wystrzelic numerkom. Nieprawda. 

3. Od lutego marca bezpieczne zaczely byc numery ok 32 tys. 

4. W marcu autor wycofal sie, twierdzac, ze nie wie dlaczego jest tak maly progres numerkow i przestal publicznie twierdzic na czym sie zakonczy. 

Blog BS jest niesamowita skarbnica wiedzy, ale sam autor strasznie apodyktycznie podchodzil do uzytkownikow i smial sie mowiac wait and see jak ludzie mieli numery po 38k, gdzie bylo wiadomo ze bez szans na rozmowe. Byloby mi wstyd przed soba publicznie wypisywac dyrdymaly i isc w zaparte.

Mamy tu Xarthisiusa - jego praca to jest statystyka i robi robote o wiele lepsza niz autor popularnego bloga, za co dzi jestem Xart wdzieczny. Wiem, ze juz wyjechales - oby Ci sie tam powiodlo:) 

I dzis twierdze, ze zatrzymamy sie na 28 - 29 tys w EU i owszem, moje prognozy moga byc funta klakow warte, ale skoro forum jest do wymiany spostrzezen to skorzystam z tej mozliwosci:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...