Skocz do zawartości
gosc333

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

222 głosów

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?

Recommended Posts

Patrzymy na tempo VB a zapominamy o limicie wiz na Eu - 18.300.

Na dzien 10/04 było już wydanych 10.600 wiz + procesowanych jako READY  jest ponad 4k spraw z wydanych juz biuletynow na rozmowy do czerwca oraz w procedurze AP jest kolejny 1,5k(większośc dostanie). Pamietajac o ok 10-11% skali odmów można dojść do przykrych wniosków, że cała procedura idzie właśnie tak jak powinna, tempo co więcej może nawet zmaleć a finalny cutt of zrobi się na poziomie 22-24 tys EU co czyni moje 25 już raczej mrzonką. Oczywiście mogę się mylić, ale liczby tak wyglądają. Może XART się wypowie.

Tempo może zmaleć lub po prostu stanąc w miejscu na kolejne miesiące jak to było np w 2005 i 2000 roku.

Edytowane przez srk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

5 hours ago, srk said:

Może XART się wypowie.

Przyjalem strategie, ze sie nie wypowiadam. Przynajmniej na temat przewidywanego cutoffu. Udostepniam dane, dorzucam widgety ktore ulatwiaja analize i tyle. Kazdy niech sobie sam wyciaga wnioski.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozumiem. ale to szkoda, bo myślę, że na tym forum jest wiele osób co obgryzają paznokcie, a taka informacja dla wielu mogłaby być pomocna w jakimkolwiek planowaniu najbliższych miesięcy.

Ja mam zaś zagwozdkę. KCC albo walnie cut offa w lipcu by doprocesowac wszystkie AP do konca dochodząc do quota 18300 albo wyjdą z założenia, że ciągną dalej i wszystkie AP na zasadzie kto pierwszy ten lepszy i wydadzą VB nawet na wrzesień. Nie wiem czy dobrze głowkuję ale np dla mnie jako osoby, która nie przeżywa tego losowania jako końca świata już sama ta informacja jest pomocna, nie mowię o tych co domy posprzedawali i roboty rzucili :D

jakie widgety dodałeś, dasz linka?

Edytowane przez srk
doprecyzowanie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

21 minutes ago, srk said:

jakie widgety dodałeś, dasz linka?

Pierwszy to tabelka z podsumowaniem. Pozostale jeszcze je rzezbie. Jeden bedzie pozwalal policzyc Ile jest spraw/ludzi pomiedzy numerem A i B, bo juz mnie do szalu do prowadza  to pytanie. Drugi bedzie pokazywal histogram Ile dni spedzaja sprawy jako Ready albo AP.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzy wizy mniej CN 139XX. Bez stresu. Krótka kolejka przed ambasadą. Dziewczynie z plecakiem kazali zostawic naprzeciwko a ludzie z dzieckiem wnieśli plecak.  Telefony i krople do nosa do depozytu. Metalowe rzeczy i dokumenty, kurtki do skrzynki i przez skaner. Potem odebrane i dalej przez bardzo ciężkie drzwi prosto, na dół i najpierw rejestracja paszportów i potwierdzen odbioru wizy z kodami kreskowymi. Potem prawo okienko 13. Sprawdzenie dokumentów przed numerkiem i wydanie numerka. Teraz opłacić do kasy na góre, która miała problem techniczny. Następnie wrócić i pobranie odcisków , czekanie na krzesełkach na swój numerek na ostateczną rozmowę. Po wywołaniu przysięga a następnie pytania o wykształcenie, gdzie sie zatrzymamy, dalsze plany i wycieczki do USA i Rosji. Miła atmosfera. Duuuużo Rosjan. Jest automat z napojami na monety i fontanna z wodą, kącik dla dzieci. Życze czekającym powodzenia! 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz