Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
53 minuty temu, Xarthisius napisał:

EU 21900 :(

Mam takie pytanie,

czy jesli VB na dany miesiac jest zalozmy z przedzialu 20,300 do 21,900 (czyli 1600 zaproszen) to zaproszenia sa wysylane wg numerow z danej VB na zasadzie im nizszy numer to pierwszy na rozmowie, czy to juz nie ma znaczenia? Czyli 20,300 zalozmy 1 lipiec a 21,900  - 31 lipca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, srk said:

Mam takie pytanie,

czy jesli VB na dany miesiac jest zalozmy z przedzialu 20,300 do 21,900 (czyli 1600 zaproszen) to zaproszenia sa wysylane wg numerow z danej VB na zasadzie im nizszy numer to pierwszy na rozmowie, czy to juz nie ma znaczenia? Czyli 20,300 zalozmy 1 lipiec a 21,900  - 31 lipca?

Nie ma to juz wtedy znaczenia. 21900 moze miec interview 1 lipca, a 20300 ostatniego dnia miesiaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, lajt napisał:

gorzej byc nie mogło, moje 25xx juz raczej bez szans , jestem zalamany :(

To najgorsze, człowiek się cieszy, ze go wylosowali, a pod koniec okazuje się, ze nawet może nie być zaproszony na rozmowę. Trzymam kciuki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz, od kilku tygodni cale nastawienie moje sie zmienilo gdy zrozumialm, zeEuropa ma olbrzymia liczbe wydanych wiz w porownaniu do limitu innych regionow. Moze byc nawet pesymistycznie tak ze juz wiecej numerkow w EU w ogole nie bedzie i stanie na tym 21.900. Tak bywalo w przeszlosci. Moze sie okazac ze az 50% wylosowanych z europy nie dostanie zaproszenia na rozmowe. Takich numerow nie bylo od 2005 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, srk napisał:

coz, od kilku tygodni cale nastawienie moje sie zmienilo gdy zrozumialm, zeEuropa ma olbrzymia liczbe wydanych wiz w porownaniu do limitu innych regionow. Moze byc nawet pesymistycznie tak ze juz wiecej numerkow w EU w ogole nie bedzie i stanie na tym 21.900. Tak bywalo w przeszlosci. Moze sie okazac ze az 50% wylosowanych z europy nie dostanie zaproszenia na rozmowe. Takich numerow nie bylo od 2005 roku

Moze jakby „europa” nie nazywali rosji, uzbekistanu czy turcji, to mielibysmy wieksze szanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te kraje byly tez w poprzednich latach ale spojrz na dane. od 13 lat tak niskich numerow nie bylo. dlatego to jest takie frustrujace dla wielu ludzi gdzie wzglednie super bezpieczne numery  sa zagrozone. Ktokolwiek by w pazdzierniku zeszlego roku powiedzial ze 22k bedzie zagrozone? Nie. A ktos dzis moze z CALA PEWNOSCIA powiedziec, ze 22EU dostanei zaproszenie? NIE. Europa moze w czerwcu wyczerpac swoj limit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maciopa napisał:

A "zabezpieczyłeś się" może poprzez wysłanie zgłoszenia do kolejnej loterii?  

Tak wysłalem ale jakie jest prawdopodobieństwo,że po raz drugi z rzedu mnie wylosują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...