Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

6 minutes ago, ndmker said:

Ja zrobiłem taką listę, ale nikt nie potwierdził czy wszystko jest ok.

Jak ktos jest juz po otrzymaniu GC to może niech napisze czy check lista jest pełna i prawidłowa 

wow, dzieki wielkie! A wiesz moze czy na forum sa jakies relacje ludzi ktorzy juz mieli rozmowe? Powiem ci ze probuje cos znalezc ale przekopac sie przez 270 stron jest dosc ciezko :O 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
29 minut temu, dudek36 napisał:

wow, dzieki wielkie! A wiesz moze czy na forum sa jakies relacje ludzi ktorzy juz mieli rozmowe? Powiem ci ze probuje cos znalezc ale przekopac sie przez 270 stron jest dosc ciezko :O 

Mamy też tematy z dv2017, 2018 i tam też są relacje ludzi. Nie ma tego dużo ale od loterii opisywanej 2013 nic się nie zmieniło 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, dudek36 said:

wow, dzieki wielkie! A wiesz moze czy na forum sa jakies relacje ludzi ktorzy juz mieli rozmowe? Powiem ci ze probuje cos znalezc ale przekopac sie przez 270 stron jest dosc ciezko :O 

No niestety, każdy sie musi przekopać sie przez cały wątek swojej edycji loterii... mi to wiele dało ;)

ale jak chcesz na skróty to napisz mo na priv jakie masz konkretnie pytania, postaram sie pomóc. Miałam rozmowę w grudniu 2017 ale coś tam pamietam nadal :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adrian7777 napisał:

Jest może gdzieś informacja do którego numeru można zostać wybranym na spotkanie ? Mój to 2019EU000058xx. Proszę o odpowiedź ponieważ niewiem czego się spodziewać. 

 

Pozdrawiam 

Jeżeli twój numer jest czterocyfrowy tzn. 58xx to spokojnie zostaniesz zaproszony na rozmowę chyba że coś się zmieniło w ciągu ostatnich 4 lat. Ja miałem numer 39xxx i byłem na rozmowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Gary napisał:

Jeżeli twój numer jest czterocyfrowy tzn. 58xx to spokojnie zostaniesz zaproszony na rozmowę chyba że coś się zmieniło w ciągu ostatnich 4 lat. Ja miałem numer 39xxx i byłem na rozmowie :)

W kotrej edycji to bylo? Bo rzucilem gdzies okiem i faktycznie w poprzednich loteriach duzo wyzsze numery byly zapraszane (pow. 30k). Ta 2018 jest wyjatkowa felerna, przynajmniej dla EU. Jeszcze pol roku temu, myslalem ze z numerem 25xxx mam pewne szanse na rozmowe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, newyork2 napisał:

Hej !

Jest jakaś ograniczona pula wiz, którą w danym miesiącu może wydać Ambasada ?  Czy ktoś się orientuje w tych tematach ?

Nie - jedyne ograniczenie to numer z biuletynu musi byc aktualny na dany miesiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Dzwoniłam do Ambasady aby spróbować wyjaśnić sytuację którą opisywałam Wam przedwczoraj.

Wyobraźcie sobie, że całe to zamieszanie z przełożeniem terminu rozmowy wynikało z tego, iż mojemu mężowi nie przydzielono numeru wizowego. Miesiąc po wynikach odblokowałam wniosek aby dołączyć męża do swojej sprawy (kiedy były podane wyniki loterii byłam jeszcze Panną).

Czyli.. przełożenie terminu daje nam większe szanse na to że mój mąż również dostanie wizę pomimo braku nr. Liczą, że jeżeli rozmowa odbędzie się tydzień później to zawsze znajdzie się ktoś kto zrezygnuje ze spotkania i zostanie dla niego wolna wiza. Teraz wygląda to dużo optymistyczniej, ponieważ telefon w Ambasadzie odebrał Anioł, nie kobieta. Dodam, że nie wspomniała o niczym takim, że niby..: "wizy się już skończyły, bo to przecież loteria i wizy kończą się wtedy kiedy się kończą " ..

Podsumowując dobry człowiek o nas pomyślał i niech mu się dobrze wiedzie !!! Mam nadzieje, że wszystko skończy się na 2x TAK !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...