Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Godzinę temu, dudek36 napisał:

Gratulacje! Napisz prosze jak przebiegla rozmowa :) z tego co wiem pobraliscie sie podczas procesu? Wplynelo to jakos na rozmowe?

Tak pobralismy sie w czerwcu zeszłego roku i wogole nie wpłynęło to na rozmowę :) Pani konsul była bardzo sympatyczna powiedziała nam ze przypominamy jej jej rodziców , kazała nam przysiąść ze wszystko jest zgodnie z prawda,zapytała gdzie sie poznaliśmy , kiedyś chcemy lecieć i do kogo , czy moj maz był juz w stanach bo ja byłam 6 razy . I standardowe pytanie czy byliśmy w Rosji a na koniec jak my sie poplakalismy tak i ona haha

a ogólnie długo zeszło z dokumentacja bo trzeba pobrać numerek z okienka i czekać aż sie wyświetli po czym iść do okienka okazać wszystkie dokumenty która chcą wraz z ksero , następnie iść zapłacic na 1 piętro i wrócić spowrotem w to samo miejsce i czekać aż sie wyświetli ten sam numerek i okazać dowód wpłaty pieniążków . Następnie czekać na krzesełku aż wyświetli sie numerek do konsula . Byliśmy jako trzeci na rozmowie.

A pod ambasada byliśmy juz 7:40 mimo ze rozmowa była 8:30 to Pan wolał osoby które ubiegają sie o zwykła wizę na 7:45 i w miedzy czasie zawołał wszystkich którzy o zielona kartę i nie ważne na która godzinę także do konsulatu weszliśmy wczesniej :) wyszliśmy koło 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...