Skocz do zawartości
gosc333

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

222 głosów

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?

Recommended Posts

Teraz, Mosszahary napisał:

Wysylam to samo zdjecie od 9 lat ..heheheh nie martw sie..serwer przeciazony

Tak, tylko mi pokazuje, że wpisałem zły numer, a mam go skopiowanego do notatnika. Wyniki z 2017 mogę bez problemu sprawdzić.

Zastanawiam się czy może nie wpisałem coś źle z datą urodzenia, ale pamiętam, że wypełniałem to uważnie. Odzyskać numeru nie mogę.

Od 9 lat używasz tego samego zdjęcia i teraz też przeszło?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

T

5 minut temu, ales_89 napisał:

Szczerze mówiąc nawet nie jestem zorientowana jak ta loteria działa. Ale to fajnie, że mnie wylosowali będę miała co opowiadać wnukom ;p

to poczytaj trochę to forum i zobaczysz jak działa no i brat niech się zapozna z regulaminem loterii by zobaczyć czy się kwalifikuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Tifo napisał:

Tak, tylko mi pokazuje, że wpisałem zły numer, a mam go skopiowanego do notatnika. Wyniki z 2017 mogę bez problemu sprawdzić.

Zastanawiam się czy może nie wpisałem coś źle z datą urodzenia, ale pamiętam, że wypełniałem to uważnie. Odzyskać numeru nie mogę.

Wpisz dokładnie numer, nie kopiuj, tylko przepisz albo jak przepisujesz to skopiuj i nie panikuj, nawet przy odrzuceniu zapewne możesz sprawdzić status. No i serwery przeciążone więc lepiej może poczekać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

6 minut temu, Tifo napisał:

Mam identycznie (i użyłem tego samego zdjęcia co rok temu).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

Mi również pokazuje "information not valid". Mam zdjęcie formularza na telefonie i z niego przepisuję. Nie ma mowy o pomyłce.

Również jak kolega wyżej wysłałem to samo zdjecie co rok temu, wiec albo jakas awaria serwerów albo mamy odpowiedź co sie dzieje jak ktoś wyśle to samo zdjęcie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się strona nie chce jeszcze załadować :) No ciekawe czy przyjdzie mi tam wracać.... ;) 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

5 minut temu, Zip napisał:

Witam,

Mi również pokazuje "information not valid". Mam zdjęcie formularza na telefonie i z niego przepisuję. Nie ma mowy o pomyłce.

Również jak kolega wyżej wysłałem to samo zdjecie co rok temu, wiec albo jakas awaria serwerów albo mamy odpowiedź co sie dzieje jak ktoś wyśle to samo zdjęcie.

później sprawdźcie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli raczej nasze zgłoszenia w ogóle nie brały udziały w loterii, bo zostały zdyskwalifikowane za stare zdjęcia, dlatego pokazuje, że zły numer.

2. Albo zostaliśmy wylosowani i dopiero za jakiś czas będziemy mogli sprawdzić(rok temu było coś podobnego). :D:D

Edytowane przez Tifo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Godzinę temu, Tifo napisał:

Czyli raczej nasze zgłoszenia w ogóle nie brały udziały w loterii, bo zostały zdyskwalifikowane za stare zdjęcia, dlatego pokazuje, że zły numer.

E, ja sie moze nie znam, ale wydaje mi sie, ze tak czy siak, powinniscie sie "dostac" na strone i odczytac NOT SELECTED... ja w ogole nie moge tej strony otworzyc, wiec wasz wyswietlajacy sie blad to pewnie przez servery...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moj narzeczony wylosowal (nie jest polakiem, based on his country). Czy musimy brac slub zeby pojechac we dwoje?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, xoxox1990 napisał:

Moj narzeczony wylosowal (nie jest polakiem, based on his country). Czy musimy brac slub zeby pojechac we dwoje?

Absolutnie tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, xoxox1990 napisał:

No jeżeli chcesz jechać na jego losie to tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście sprawdzę później, ale wyniki z 2017 mogę sprawdzić, więc wątpię, że to wina serwera. Wchodzę na stronę z UK. W tym momencie mi się nawet nie wczytuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Tifo napisał:

Oczywiście sprawdzę później, ale wyniki z 2017 mogę sprawdzić, więc wątpię, że to wina serwera. Wchodzę na stronę z UK. W tym momencie mi się nawet nie wczytuje.

moj narzeczony tez mial information not valid a potem przy wpisaniu po raz drugi pokazalo ze wyslosowany

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Muszę nadmienić, że w momencie gdy wywalało mi ten błąd mogłem hasać po stronce jak młoda sarenka, wszystko ładowało błyskawicznie. Teraz znowu klops, nic nie otwiera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz