Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Mosszahary napisał:

Wysylam to samo zdjecie od 9 lat ..heheheh nie martw sie..serwer przeciazony

Tak, tylko mi pokazuje, że wpisałem zły numer, a mam go skopiowanego do notatnika. Wyniki z 2017 mogę bez problemu sprawdzić.

Zastanawiam się czy może nie wpisałem coś źle z datą urodzenia, ale pamiętam, że wypełniałem to uważnie. Odzyskać numeru nie mogę.

Od 9 lat używasz tego samego zdjęcia i teraz też przeszło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

T

5 minut temu, ales_89 napisał:

Szczerze mówiąc nawet nie jestem zorientowana jak ta loteria działa. Ale to fajnie, że mnie wylosowali będę miała co opowiadać wnukom ;p

to poczytaj trochę to forum i zobaczysz jak działa no i brat niech się zapozna z regulaminem loterii by zobaczyć czy się kwalifikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tifo napisał:

Tak, tylko mi pokazuje, że wpisałem zły numer, a mam go skopiowanego do notatnika. Wyniki z 2017 mogę bez problemu sprawdzić.

Zastanawiam się czy może nie wpisałem coś źle z datą urodzenia, ale pamiętam, że wypełniałem to uważnie. Odzyskać numeru nie mogę.

Od 9 lat używasz tego samego zdjęcia i teraz też przeszło?

 

Wpisz dokładnie numer, nie kopiuj, tylko przepisz albo jak przepisujesz to skopiuj i nie panikuj, nawet przy odrzuceniu zapewne możesz sprawdzić status. No i serwery przeciążone więc lepiej może poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tifo napisał:

Tak, tylko mi pokazuje, że wpisałem zły numer, a mam go skopiowanego do notatnika. Wyniki z 2017 mogę bez problemu sprawdzić.

Zastanawiam się czy może nie wpisałem coś źle z datą urodzenia, ale pamiętam, że wypełniałem to uważnie. Odzyskać numeru nie mogę.

Od 9 lat używasz tego samego zdjęcia i teraz też przeszło?

Mam identycznie (i użyłem tego samego zdjęcia co rok temu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mi również pokazuje "information not valid". Mam zdjęcie formularza na telefonie i z niego przepisuję. Nie ma mowy o pomyłce.

Również jak kolega wyżej wysłałem to samo zdjecie co rok temu, wiec albo jakas awaria serwerów albo mamy odpowiedź co sie dzieje jak ktoś wyśle to samo zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Zip napisał:

Witam,

Mi również pokazuje "information not valid". Mam zdjęcie formularza na telefonie i z niego przepisuję. Nie ma mowy o pomyłce.

Również jak kolega wyżej wysłałem to samo zdjecie co rok temu, wiec albo jakas awaria serwerów albo mamy odpowiedź co sie dzieje jak ktoś wyśle to samo zdjęcie.

później sprawdźcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli raczej nasze zgłoszenia w ogóle nie brały udziały w loterii, bo zostały zdyskwalifikowane za stare zdjęcia, dlatego pokazuje, że zły numer.

 

2. Albo zostaliśmy wylosowani i dopiero za jakiś czas będziemy mogli sprawdzić(rok temu było coś podobnego). :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tifo napisał:

Czyli raczej nasze zgłoszenia w ogóle nie brały udziały w loterii, bo zostały zdyskwalifikowane za stare zdjęcia, dlatego pokazuje, że zły numer.

E, ja sie moze nie znam, ale wydaje mi sie, ze tak czy siak, powinniscie sie "dostac" na strone i odczytac NOT SELECTED... ja w ogole nie moge tej strony otworzyc, wiec wasz wyswietlajacy sie blad to pewnie przez servery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...