Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dzień dobry,

Również w tym roku zostałem wylosowany. Po wypełnieniu wniosku DS-260 i przejściu na stronę, gdzie należy podpisać i wysłać wniosek pojawia się komunikat

  • The case number you entered does not match the case number that you entered at Sign In.

Wpisuję wszystko poprawnie, próbowałem parę razy i na różnych przeglądarkach. Czy ktoś ma/miał podobny problem?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, adamakus182 napisał:

Dzień dobry,

Również w tym roku zostałem wylosowany. Po wypełnieniu wniosku DS-260 i przejściu na stronę, gdzie należy podpisać i wysłać wniosek pojawia się komunikat

  • The case number you entered does not match the case number that you entered at Sign In.

Wpisuję wszystko poprawnie, próbowałem parę razy i na różnych przeglądarkach. Czy ktoś ma/miał podobny problem?

 

Pozdrawiam.

już na forum podobny byl przypadek. Kto wie czy to nie ma związku z tym co się dzieje gdy się sprawdza wygraną w loterii. Ta osoba nie pisala czy jej się udalo wyslac ds.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, izabela123 napisał:

a mozesz napisac na jaka litere jest Twoje nazwisko i na jaka kolegi? Mam pewna hipoteze na temat tego dlaczego nie dziala niektorym a innym dziala ....

Własnie Moje nazwisko jest na B, i jego też na B.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy, którzy maja "invalid" - spróbujcie wpisać albo tylko last name albo tylko first name - niektórym w ten sposób udało się sprawdzić wyniki. Znalazłem takie info w komentarzach na FB na stronie U.S. Department of State: Consular Affairs. 

 

 

 I got it after a lot of errors...you can do by writing only your last name.
at ( Last / Family Name:) write only last name: (Mohamed)..it will work."

 

"ut Yeah ! write only your last name or the first name on your Dv paper ,it will be done..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, szaman napisał:

wszyscy, którzy maja "invalid" - spróbujcie wpisać albo tylko last name albo tylko first name - niektórym w ten sposób udało się sprawdzić wyniki. Znalazłem takie info w komentarzach na FB na stronie U.S. Department of State: Consular Affairs. 

 

 

 I got it after a lot of errors...you can do by writing only your last name.
at ( Last / Family Name:) write only last name: (Mohamed)..it will work."

 

"ut Yeah ! write only your last name or the first name on your Dv paper ,it will be done..."

Tam wręcz trzeba wpisać tylko last name czyli nazwisko. Więc jest spora grupa ludzi, która po prostu źle wpisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała uwaga co do nowych użytkowników - więcej chęci szukania odpowiedzi na pytania, które Was bolą (a są to pytania powtarzające się co roku, więc wystarczy czasem tylko użyć opcji "wyszukaj" ;) ), a mniej chęci rozstawiania wszystkich po kątach :)

A dla zachowania odpowiedzi w temacie, to taki temat sprzed kilku lat, którego odpowiedzi tez mogą się przydać ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...