Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
11 minut temu, MancGirl napisał:

Jezeli by tak bylo to przeciez wyslanie wniosku nie zakonczylo by sie sukcesem i wygenerowaniem numeru formularzu zgloszeniowego. Chyba, ze system "trawi" podane dane w pozniejszym terminie. 

To jest już kwestia ich polityki. Tak samo teoretycznie powinni przy wysłaniu drugiego zgłoszenia na tą samą osobę w tej samej loterii po prostu wyświetlić komunikat, że sorry, ale ta osoba była już zgłoszona i zgłoszenie nie zostało przyjęte, a tak nie robią. Przyjmują drugie zgłoszenie a dopiero później odrzucają oba wnioski. Tak samo pewnie jest ze zdjęciami. Jako informatyk nie będę wypowiadał się w temacie ich polityki, ale mogę się wypowiedzieć w kwestii technicznej - technicznie jest to jak najbardziej do zrobienia, żeby weryfikować opisaną przeze mnie metodą zdjęcia praktycznie na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, winetou napisał:

 technicznie jest to jak najbardziej do zrobienia, żeby weryfikować opisaną przeze mnie metodą zdjęcia praktycznie na żywo.

Szczególnie w dobie powszechnego dostępu do internetu i informacji nt. danej osoby można komuś po prostu przekreślić szanse "na złość" (Imię, nazwisko, zdjęcie profilowe z FB, data urodzenia z FB i człowiek zostaje odrzucony podczas wewnętrznego sprawdzenia jako dubel...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, stkrup napisał:

Have you checked your Diversity Visa (DV) 2018 status recently? Additional entrants have been added to “selected” status! Check your status using your unique confirmation number on the Entrant Status Check (ESC) website www.dvlottery.state.gov.

1 maja byl ten sam tekst tylko uzywajac DV2017. Zwyczajnie jakis bot aktualizowal strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...