Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! 

Czy tylko ja mam problemy z zalogowaniem się na stronę z wynikami? Mieszkam w Danii..

Czy robi to jakąś różnicę, z jakiego kraju się loguję?...

Pozdrawiam wszystkich, zarówno przegranych, wygranych, jak i trzymanych dalej w niepewności..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 minutę temu, AliceMorgan napisał:

Marcin, mam pół rodziny w USA i oni mówią, że już tam nie jest tak jak kiedyś.. Mówią, że nie opłaca się jeździć na zarobek ale jak chcesz wyjechać i tam zostać to żyjesz na całkiem przyzwoitym poziomie. Ja nie mam jakiegoś wielkiego parcia aby tam jechać ze względów materialnych. Bardziej chciałabym się gdzieś indziej przeprowadzić.. Albo Niemcy albo Stany. Dziwnie się dzieje w tej naszej Polsce niestety..

A no ja właśnie o tym mówię, widzisz ja totalnie nie jestem zainteresowany Stanami "bo się opłaca", USA to dla mnie najpiękniejsze miejsce na ziemii, owszem, żyje się tam na dość fajnym poziomie, a branże które mnie interesują pozwalają na życie na bardzo wysokim poziomie, ale właściwie wszędzie, w Anglii też miałbym pewnie świetne życie, ale totalnie mi ten kraj nie pasuje... Byłem w Stanach zakochałem się w tym miejscu i tyle w temacie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, AliceMorgan napisał:

A Ty w końcu nie wyjechałeś? Z tego co pamiętam wylosowałeś GC :)

Studiuję w Polsce, ale Green Card jeszcze nie przyleciało do mnie :D jestem już po aktywacji, we wrześniu jadę załatwiać re-entry permit, dokończę sobie tą informatykę w Polsce, taniej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AliceMorgan, dziękuję za odpowiedź.

W trakcie, gdy gdy jestem zawieszony w niepewności, może ktoś byłby w stanie rozwiać moje wątpliwości.

Zgłosiłem do loterii siebie oraz moją dziewczynę. Oboje bardzo chcielibyśmy wyjechać do Stanów. Nie jesteśmy w formalnym związku, ale mieszkamy razem już 3 lata. Czy w przypadku, gdyby jedna osoba wylosowała w loterii green card, to czy mamy jakąś szansę wyjechać razem?

Czy musielibyśmy szybko zawrzeć formalny związek?


Ktoś był w takiej sytuacji może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sebu13 napisał:

AliceMorgan, dziękuję za odpowiedź.

W trakcie, gdy gdy jestem zawieszony w niepewności, może ktoś byłby w stanie rozwiać moje wątpliwości.

Zgłosiłem do loterii siebie oraz moją dziewczynę. Oboje bardzo chcielibyśmy wyjechać do Stanów. Nie jesteśmy w formalnym związku, ale mieszkamy razem już 3 lata. Czy w przypadku, gdyby jedna osoba wylosowała w loterii green card, to czy mamy jakąś szansę wyjechać razem?

Czy musielibyśmy szybko zawrzeć formalny związek?


Ktoś był w takiej sytuacji może?

Setki ludzi byly w takiej sytuacji, to pytanie padlo godzine (!) temu. Odpowiedz brzmi - nie macie zadnej szansy wyjechac razem, chyba ze wezmiecie slub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak wyżej, mnóstwo było już takich pytań. A polecam zrobić tak, jeśli jedno wylosuje. To wniosek imigracyjny wypełniasz na jedną osobę, potem spokojnie organizujesz sprawy ślubu, czekasz na termin rozmowy w ambasadzie, i zgłaszasz żonę ( bądź męża ), DOPIERO jak dostaniesz termin rozmowy, taka kolejność nie opóźni twojej sprawy. Popraw mnie  kzielu jeśli się mylę, ale prawie na 100% takie wyjście jest najrozsądniejsze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, AliceMorgan napisał:

Marcin, mam pół rodziny w USA i oni mówią, że już tam nie jest tak jak kiedyś.. Mówią, że nie opłaca się jeździć na zarobek ale jak chcesz wyjechać i tam zostać to żyjesz na całkiem przyzwoitym poziomie. Ja nie mam jakiegoś wielkiego parcia aby tam jechać ze względów materialnych. Bardziej chciałabym się gdzieś indziej przeprowadzić.. Albo Niemcy albo Stany. Dziwnie się dzieje w tej naszej Polsce niestety..

Wiesz powiem Ci jak jest, wiem bo byłem, pracowałem.

Wszyscy mówią, że się nie opłaca, nie ma pracy, po prostu bieda...  Wcale tak nie jest !

Pracy jest dużo, zarobki są dobre, jak ktoś CHCE pracować to będzie pracował za dobrą kasę. Ludi zjada zazdrość żeby inny tutaj (USA) nie przyjechał i nie pracował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...