Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Godzinę temu, RobertEL napisał:

Witam, DS-260 wypełnione i wysłane, kody kreskowe wydrukowane. Czy teraz mam czekać na maila z datą interview? mam nr 24xxx. Czy ktoś się orientuje kiedy mogę się spodziewać rozmowy? o ile się doczekam :) 

wiosna 2018 I zobaczysz po forum bo będziemy pisać które numery sa zapraszane. Sprawdzaj skrzynkę spam bo czasami tam zaproszenie ląduje. Te zaproszenie tez będzie jak się zalogujesz na stronie loterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, sly6 napisał:

wiosna 2018 I zobaczysz po forum bo będziemy pisać które numery sa zapraszane. Sprawdzaj skrzynkę spam bo czasami tam zaproszenie ląduje. Te zaproszenie tez będzie jak się zalogujesz na stronie loterii.

Czyli teraz musze czekać na maila? już żadnych czynności nie muszę wykonywać? dopiero jak mnie zaproszą na rozmowę to mam skompletować wszystkie wymagane dokumenty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RobertEL napisał:

Czyli teraz musze czekać na maila? już żadnych czynności nie muszę wykonywać? dopiero jak mnie zaproszą na rozmowę to mam skompletować wszystkie wymagane dokumenty?

tak bo np badania mają ważność pól roku a zaświadczenie o niekaralności jeden rok. Czekasz na zaproszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, sly6 napisał:

tak bo np badania mają ważność pól roku a zaświadczenie o niekaralności jeden rok. Czekasz na zaproszenie.

Coś się zmieniło z zaświadczeniem o niekaralności? - z tego co wiem i jak pracowałem w branży finansowej - zaświadczenie było ważne 3 miesiące i co 3 miesiące musiałem mieć nowe. Ale to może były wymogi funduszy inwestycyjnych, firm związanych z metalami szlachetnymi etc...
Na papierku nie ma informacji o dacie ważności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, MMNycz napisał:

Coś się zmieniło z zaświadczeniem o niekaralności? - z tego co wiem i jak pracowałem w branży finansowej - zaświadczenie było ważne 3 miesiące i co 3 miesiące musiałem mieć nowe. Ale to może były wymogi funduszy inwestycyjnych, firm związanych z metalami szlachetnymi etc...
Na papierku nie ma informacji o dacie ważności...

Zaswiadczenie jest wazne pol roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MMNycz napisał:

Coś się zmieniło z zaświadczeniem o niekaralności? - z tego co wiem i jak pracowałem w branży finansowej - zaświadczenie było ważne 3 miesiące i co 3 miesiące musiałem mieć nowe. Ale to może były wymogi funduszy inwestycyjnych, firm związanych z metalami szlachetnymi etc...
Na papierku nie ma informacji o dacie ważności...

piszemy o prawie USA I wizach

zaświadczenie

 

https://pl.usembassy.gov/pl/wizy/zaswiadczenia-o-niekaralnosci/

 

kazda firma czy Państwo ma inne zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...