Skocz do zawartości
gosc333

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

226 głosów

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?

Recommended Posts

35 minut temu, newborn napisał:

Witam,

Gratuluje wszystkim wylosowany,również zostałem wylosowany , numer xxxxx2x

Rozumiem ,że jeśli zacznę wypełniać formularz DV 260 i nie uzupełnię wszystkich rubryk będę mógł do nich wrócić jeszcze ?

Tak, tylko musisz kliknac Save aby to co juz napisalem zapisało sie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

8 godzin temu, sly6 napisał:

to można zrobić bez prawnika,masz to opisane na forum lub stronie rządowej USA krok po kroku. Wysyłasz ds260 i teraz od Ciebie zależy czy chcesz mieć rozmowę w USA czy w Polsce bo to się zaznacza w ds.

Dzieki. Slyszalem od paru osob tutaj mieszkajacych ze lepiej jest miec rozmowe w swoim kraju.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy w okienko "Job title" mam wpisać nazwę zawodu np. Light Truck or Delivery Services Drivers czy ten kod 53-3033.00? Albo po prostu Truck driver?

A co do "course of study", skończyłem technikum z matura, to mam wpisać Vocational? A w okienko "Degree, diploma..."? A-level czy diploma jako matura?

Edytowane przez Maroslav

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Godzinę temu, Maroslav napisał:

Czy w okienko "Job title" mam wpisać nazwę zawodu np. Light Truck or Delivery Services Drivers czy ten kod 53-3033.00? Albo po prostu Truck driver?

A co do "course of study", skończyłem technikum z matura, to mam wpisać Vocational? A w okienko "Degree, diploma..."? A-level czy diploma jako matura?

Te linki  sa bardzo pomocne jak wypelnic ds260

https://loteria-wizowa.pl/jak-wypelnic-formularz-ds-230/

https://loteria-wizowa.pl/jak-wypelnic-formularz-dsp-122/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, Maroslav napisał:

Ja wpisalem truck driver. Co do szkoly nie pamietam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 12.05.2017 o 21:51, PAUL2016 napisał:

Witam mam takie pytanie. Kiedy do dv2017,pokazala sie informacja o dolosowaniu/miesiac? Dziekuje pozdrawiam

Dokladnie byl to  poczatek wrzesnia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Godzinę temu, piori napisał:

Dokładnie jak pisze @prem Ta informacja ciągle jest na stronie ambasady https://pl.usembassy.gov/pl/wizy/wiza-loteryjna/  "Ważna informacja dla uczestników Programu DV-2017 – wrzesień 2016". Rozdawanie wiz miało zakończyć się 30 września, a info było podane na początku miesiąca.

wydawanie wiz z loterii dv 2017 rozpoczęto od października 2016 i trwa teraz , ta loteria zakończy się 30 września 2017. Więc podali wiadomość prawidłowo .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tym roku jestem w gronie osób które zostały wylosowane.  U mnie sprawdziło się zasada, że do trzech razy sztuka :)  Jestem w trakcie przeglądania tego jakie formularze trzeba wypełnić jakie dokumenty przedstawić... W związku z tym mam pytanie odnośnie formularza  I-134- czy ktoś orientuje się  jakie konkretne kryteria zarobkowe, majątkowe musi spełniać "sponsor" ?  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz