Jump to content
gosc333

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

228 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?

Recommended Posts

Dnia 7.08.2017 o 13:36, Dread napisał:

miałem na myśli daty wydawania wiz z DV-2018 a nie date loterii

A to okey, to w takim razie ja źle zrozumiałam Twój post ;)

Guest

Jakby na forum nie było osób które wiedzą wszystko "naj" to marne by było to forum. Same pytania na które nikt nie umiałby udzielić odpowiedzi. ;)

Nie rozumiem co wy macie z tą zawiścia i zazdrością. Znaczy, my czyli osoby mieszkające w USA zazdroscimy wam że też wyjedziecie? Nie rozumiem tej logiki.  Że niby mamy jakąś zawiść bo ..co? Przyjedziecie nam domy i pracę zabierać? :P pytam z ciekawości o co chodzi. 

Co do ustawy to nie jest ona żadnym naszym wymysłem. Po prostu były komentarze na ten temat - miejcie pretensje do rządu USA że planuje zlikwidować loterie. 

stars & stripes 

mamy podobne zdanie w tej kwestii... Tez wybralbym region w ktorym nie ma zimy bo na narty snowboard zawsze mozna pojechac a w cieplym miejscu to jest jak wakacje caly sezon. Coz zycze powodzenia w dalszym toku zalatwiania formalnosci bede czekac na pozytywne wiesci... 
sam tez mam nadzieje ze lotria pozostanie nie ruszona gdyz planuje kolejne zgloszenie w pazdzierniku i tym razem bede mocniej kciuki trzymac...

• Upvote 1

2 godziny temu, stars & stripes napisał:

Najwyższy czas zgasić światło i lokować swoją energię i potencjał gdzie indziej. I nie jest to tylko kwestia rządzących bo to byłoby zbyt duże uproszczenie, w końcu ktoś ich wybrał. Podstawowy problem to mentalność tego narodu. Kargule i Pawlacy... 

Bardzo dobrze powiedziane!!! Powodzenia!!!

Takie pytanie... czy ludzie powyzej 50 lat maja szanse byc wylosowani? Loteria loteria, ale czy naprawde Stany chca dawac zielona karte ludziom ktorzy sa prawie w wieku emerytalnym? Wcale sie nie orientuje w wynikacj i statystykach loterii...

Co do zmian w sponsorowaniu rodzinnym... Mam mieszane uczucia. Po pierwsze to rozumiem ze ludzie tu sie obawiaja ze poniekad imigranci sa na welfare itd i chca zminimalizowac ich liczbe otrzymujaca pomoc finansowa. A nowe zasady ze trzeba byc wyksztalconym i dobrze znac angielski... wydaje mi sie ze tacy ludzie beda w stanie znalezc dobra prace, co moze spowodowac ze wiecej amerykanow bedzie na welfare... Czy naprawde tego chca? No tak, przynajmniej imigranci nie beda na welfare :) Kto bedzie zbieral nasze owoce z farm jesli jedyni dopuszczalni imigranci nie zechaca tego robic? 

5 godzin temu, BBerry napisał:

Takie pytanie... czy ludzie powyzej 50 lat maja szanse byc wylosowani? Loteria loteria, ale czy naprawde Stany chca dawac zielona karte ludziom ktorzy sa prawie w wieku emerytalnym? Wcale sie nie orientuje w wynikacj i statystykach loterii...

Średnia wieku laureatów nagrody Nobla, w momencie jej przyznawania to 59 lat. Tak FYI.

• Upvote 1

mieliśmy kiedyś na forum osobę co miała 60lat i została wylosowana. Takie sa takie przypadki.

Kiedys cos czytalem o mozliwym dolosowaniu, czy temat ten byl tylko mrzonka czy realny? Niestety nie pamietam jak sie dyskusja w tym temacie potoczyla?