Jump to content

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

228 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?

Recommended Posts

• Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dokładnie tak! Ten sam obraz zarysował mi się po przeczytaniu kilku jej postów. Jak można mieć w sobie tyle jadu. Akurat ty wielmożna Pani rezydent będziesz decydowała kogo potrzeba w USA, a ko

You have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2018 (October 1, 2017 to September 30, 2018). Selection does not guarantee that you w

Posted Images

2 hours ago, newborn said:

- TNT

- świadectwa nie karalności

- odpisy zupełne urodzenia/ślubu

- dyplom głównego aplikanta

- paszporty

chyba tyle tak na szybko :)(jak przypomnę sobie to dopisze bo już zaczolem oblewać )

Coś im się $ nie podobały wiec finalnie zapłaciłem kartą (szkoda czasu na sprawdzanie każdego banknotu) kurs 3,7 PLN

Czyli dokładnie tak jak u mnie, nic więcej ich ponad to nie interesowało :) Gratulacje wiz!!!! Mały jednak ozdrowiał na czas? :)

Godzinę temu, Wojtek18 napisał:

To cos juz,wiadomo ze DV2019 zostala odwolana. Dread.

Z tego co pamietam to congress ma sie zająć pomysłami trumpa w lutym. Tak naprawdę to sprawa zakończenia DV stoi w miejscu i nie bardzo cokolwiek sie dzieje bo nawet nie wszyscy republikanie popierają reformę imigracyjna. Prawdopodobnie z DV2019 tez nic nie zrobią. W mojej wypowiedzi chodziło o to ze noe mogą wywalić dv2018 bo ona już trwa, zgodnie z prawem mogą cokolwiek zmienić od następnego roku podatkowego czyli 1.10.2018. Generalnie radzę nie przejmować sie newsami jak to trump zamieni USA w oblężona twierdze, bo to mało realne. 

• sly6 unpinned this topic