Jump to content

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

228 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?

Recommended Posts

• Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dokładnie tak! Ten sam obraz zarysował mi się po przeczytaniu kilku jej postów. Jak można mieć w sobie tyle jadu. Akurat ty wielmożna Pani rezydent będziesz decydowała kogo potrzeba w USA, a ko

You have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2018 (October 1, 2017 to September 30, 2018). Selection does not guarantee that you w

Posted Images

10 minutes ago, andyopole said:

Dlatego jest losowana kolejnosc. Pierwsi sa pierwsi, kto sie nie zalapie - "sorry Batory"

To tak w duzym skrocie, ale prawda w 100%. W praktyce zdarza sie to rzadko, ale zeby daleko nie szukac zdazylo sie w zeszlym roku. Wizy skonczyly sie w okolicach 10 wrzesnia.

7 minutes ago, xtremesystems said:

a kolejnosc gdzie sie sprawdza? (pytam na przyszłosc bo jak wspomniałem raz sie udało :D )

W liscie, w ktorym zawiadamiaja o tym ze jestes wylosowany, jest numer w stylu: 2018EU00001234. 1234 to Twoj numer porzadkowy, ktory decyduje o kolejnosci.

Sam mechanizm dzialania loterii wizowej jest bardzo interesujacy, ale obawiam sie ze calkiem niedlugo wiedza na temat DV stanie sie calkowicie zbedna. Poczytaj sobie tego bloga: http://britsimonsays.com/

W szczegolnosci:

Opisuja proces DV.

Edited by Xarthisius

3 minuty temu, xtremesystems napisał:

czyli xarthisius ,dread wy też mieliscie powiadomienie ze przechodzicie dalej a i tak nic z tego nie wyszlo? (to juz totalna lipa)

Nie, omawiamy postęp loterii. Ja dostałem  zaproszenie jak mój numer był current w visa bulletin. Xar dostanie w następnym miesiacu. Bo zabrakło mu ok 200 numerów żeby dostał teraz zaproszenie na marzec

Edited by Dread
4 minuty temu, xtremesystems napisał:

ja pamietam ze ze skladalem w 2012 to po wpisaniu numeru mojej zony bylo sorry nie wylosowalaś . a jak wklepalismy mój to była ta formułka co dostaje kazdy (wiec w sumie nie wiem czy dostał bym wize czy nie)

Long story short, jeżeli po wpisaniu numeru wyskakuje wiadomość ze wygrałeś to dostajesz numer loteri. Wypełniasz ds260 dostajesz zaproszenie do ambasady. Idziesz do ambasady dostajesz wizę imigracyjna. Lecisz do USA dostajesz GC

• sly6 unpinned this topic