Jump to content

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

228 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?

Recommended Posts

• Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dokładnie tak! Ten sam obraz zarysował mi się po przeczytaniu kilku jej postów. Jak można mieć w sobie tyle jadu. Akurat ty wielmożna Pani rezydent będziesz decydowała kogo potrzeba w USA, a ko

You have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2018 (October 1, 2017 to September 30, 2018). Selection does not guarantee that you w

Posted Images

Teraz, stars & stripes napisał:

O ile oczywiście informacje zawarte w DS260 lub ich brak, nie zdyskwalifikują Cię na poziomie KCC ;)

To raczej jest tak ze KCC przygotowuje tylko dokumenty, to konsul decyduje czy dostaniesz wizę czy nie

• Like 1

Teraz, xtremesystems napisał:

u mnie w rodzinie dwie osoby wylosowaly w latach 90tych ciotka i wujek oboje podstawowe bez jezyka i sie dostali. to mysle ze czlowiek z biegłym angielskim i dwoma dyplomami tez by sie zalapał . no nic przepadło. dzieki panowie za long story short

Znajomość języka nie ma znaczenia, wystarczy mieć wykształcenie średnie. 

• Upvote 1
21 minut temu, Dread napisał:

To raczej jest tak ze KCC przygotowuje tylko dokumenty, to konsul decyduje czy dostaniesz wizę czy nie

Uważasz, że jeśli informacje zawarte w DS260, bądź brakujące, dyskwalifikują kandydata to mimo wszystko dostanie z KCC zaproszenie na spotkanie z konsulem..? Optymista :D

6 minut temu, stars & stripes napisał:

Uważasz, że jeśli informacje zawarte w DS260, bądź brakujące, dyskwalifikują kandydata to mimo wszystko dostanie z KCC zaproszenie na spotkanie z konsulem..? Optymista :D

Tak, jeżeli bedą niejasności to masz szanse je wytulmaczyc przed konsulem. Dostaniesz AP jeżeli bedzie czegoś brakowało lub decline jeżeli nie przekonasz konsula

2 minutes ago, Dread said:

Tak, jeżeli bedą niejasności to masz szanse je wytulmaczyc przed konsulem. Dostaniesz AP jeżeli bedzie czegoś brakowało lub decline jeżeli nie przekonasz konsula

Zalezy czego brakuje. Per 9 FAM 502.6-4 (b) (1) (c)

Entries lacking the required information or photos will be rejected by the registration website or disqualified at a later date during processing by KCC or at post.

[1] https://fam.state.gov/fam/09FAM/09FAM050206.html

• Upvote 1

2 godziny temu, Xarthisius napisał:

EU 13800 na marzec (zabraklo mi mniej niz 200...)

Wygląda na to że się załapałem :) Rozumiem, że teraz powinno pojawić się info na:

https://www.dvlottery.state.gov/ESC/(S(hxetnzzwgpemn5tofk1i3e4f))/default.aspx

O terminie rozmowy oraz mail od Konsula? Kiedy mogę się spodziewać informacji? Póki co nadal mam tylko formułkę zaczynającą się od "You have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2018"

• sly6 unpinned this topic