Jump to content
gosc333

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

228 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?

Recommended Posts

53 minuty temu, Xarthisius napisał:

EU 21900 :(

Mam takie pytanie,

czy jesli VB na dany miesiac jest zalozmy z przedzialu 20,300 do 21,900 (czyli 1600 zaproszen) to zaproszenia sa wysylane wg numerow z danej VB na zasadzie im nizszy numer to pierwszy na rozmowie, czy to juz nie ma znaczenia? Czyli 20,300 zalozmy 1 lipiec a 21,900  - 31 lipca?

2 hours ago, srk said:

Mam takie pytanie,

czy jesli VB na dany miesiac jest zalozmy z przedzialu 20,300 do 21,900 (czyli 1600 zaproszen) to zaproszenia sa wysylane wg numerow z danej VB na zasadzie im nizszy numer to pierwszy na rozmowie, czy to juz nie ma znaczenia? Czyli 20,300 zalozmy 1 lipiec a 21,900  - 31 lipca?

Nie ma to juz wtedy znaczenia. 21900 moze miec interview 1 lipca, a 20300 ostatniego dnia miesiaca.

• Upvote 1

3 godziny temu, Xarthisius napisał:

EU 21900 :(

gorzej byc nie mogło, moje 25xx juz raczej bez szans , jestem zalamany :(

22 minuty temu, lajt napisał:

To najgorsze, człowiek się cieszy, ze go wylosowali, a pod koniec okazuje się, ze nawet może nie być zaproszony na rozmowę. Trzymam kciuki...

coz, od kilku tygodni cale nastawienie moje sie zmienilo gdy zrozumialm, zeEuropa ma olbrzymia liczbe wydanych wiz w porownaniu do limitu innych regionow. Moze byc nawet pesymistycznie tak ze juz wiecej numerkow w EU w ogole nie bedzie i stanie na tym 21.900. Tak bywalo w przeszlosci. Moze sie okazac ze az 50% wylosowanych z europy nie dostanie zaproszenia na rozmowe. Takich numerow nie bylo od 2005 roku

8 minut temu, srk napisał:

coz, od kilku tygodni cale nastawienie moje sie zmienilo gdy zrozumialm, zeEuropa ma olbrzymia liczbe wydanych wiz w porownaniu do limitu innych regionow. Moze byc nawet pesymistycznie tak ze juz wiecej numerkow w EU w ogole nie bedzie i stanie na tym 21.900. Tak bywalo w przeszlosci. Moze sie okazac ze az 50% wylosowanych z europy nie dostanie zaproszenia na rozmowe. Takich numerow nie bylo od 2005 roku

Moze jakby „europa” nie nazywali rosji, uzbekistanu czy turcji, to mielibysmy wieksze szanse

41 minut temu, lajt napisał:

A "zabezpieczyłeś się" może poprzez wysłanie zgłoszenia do kolejnej loterii? 

te kraje byly tez w poprzednich latach ale spojrz na dane. od 13 lat tak niskich numerow nie bylo. dlatego to jest takie frustrujace dla wielu ludzi gdzie wzglednie super bezpieczne numery  sa zagrozone. Ktokolwiek by w pazdzierniku zeszlego roku powiedzial ze 22k bedzie zagrozone? Nie. A ktos dzis moze z CALA PEWNOSCIA powiedziec, ze 22EU dostanei zaproszenie? NIE. Europa moze w czerwcu wyczerpac swoj limit.

2 minuty temu, maciopa napisał:

A "zabezpieczyłeś się" może poprzez wysłanie zgłoszenia do kolejnej loterii?  

Tak wysłalem ale jakie jest prawdopodobieństwo,że po raz drugi z rzedu mnie wylosują?

6 minut temu, lajt napisał:

Tak wysłalem ale jakie jest prawdopodobieństwo,że po raz drugi z rzedu mnie wylosują?

Algorytm jest ten sam więc... za 5 dni będziesz wiedział.

Edited by maciopa