Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

Potem za kazdym wjazdem pytaja mnie jak dlugo bylem poza USA. Poczatkowo robilem wielkie oczy a teraz juz wiem w jakim to pytanie jest kontekscie.  :(

Najwyrazniej po dwu- trzytygodniowym pobycie za granica jeszcze nie maja w systemie kiedy wyjechalem. Czasem nawet wpisuja obok wjazdowej pieczatki jak dlugo "out of USA'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
W dniu 8.08.2017 o 22:25, BBerry napisał:

Takie pytanie... czy ludzie powyzej 50 lat maja szanse byc wylosowani? Loteria loteria, ale czy naprawde Stany chca dawac zielona karte ludziom ktorzy sa prawie w wieku emerytalnym? Wcale sie nie orientuje w wynikacj i statystykach loterii...

Ja mam 61 lat i w tym roku los się do mnie uśmiechnął i za pierwszym razem wylosowałem wizę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2017 o 11:42, Sparrow napisał:

Zwasze będzie raźniej! :)

Dokumenty potwierdzające co najmniej pełne wykształcenie średnie lub co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe w ciągu ostatnich pięciu lat poprzedzających datę rozmowy z konsulem w zawodzie, do wykonywania którego niezbędne są co najmniej dwa lata szkolenia lub doświadczenia zawodowego (dotyczy wyłącznie głównej osoby, która została wylosowana).

 

A  osoba towarzysząca ( małżonek) również musi przedstawiać konsulowi świadectwa , dyplomy, szkolenia czy tylko osoba która została wylosowana? 

Jakie szczepienia trzeba przedstawić lub zrobić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Bogdan59 napisał:

Dokumenty potwierdzające co najmniej pełne wykształcenie średnie lub co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe w ciągu ostatnich pięciu lat poprzedzających datę rozmowy z konsulem w zawodzie, do wykonywania którego niezbędne są co najmniej dwa lata szkolenia lub doświadczenia zawodowego (dotyczy wyłącznie głównej osoby, która została wylosowana).

 

A  osoba towarzysząca ( małżonek) również musi przedstawiać konsulowi świadectwa , dyplomy, szkolenia czy tylko osoba która została wylosowana? 

Jakie szczepienia trzeba przedstawić lub zrobić?

 

Nie, maturę musi mieć wylosowany. Reszta familia nie musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...