Jump to content
gosc333

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

228 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?

Recommended Posts

1 minutę temu, sly6 napisał:

wreszcie stary użytkownik forum wygrał:lol:

Jak co roku zreszta :) 

4 minuty temu, Rafcio28 napisał:

A w sekcji Present Work/Education/Training Information wybieram to czym sie obecniej zajmuje czy chodzi o to jakie mam wyksztalcenie?

tutaj masz prace,naukę

.

2 x NIE,

a nie pamiętam  który raz już gram ! Z pewnością jestem weteranką. Śledzę każde wypowiedzi i odpowiedzi. Proszę mi wierzyć , że akurat zdjęcie nie ma takiego znaczenia z tym komunikatem. Wysłałam swoje nowe zdjęcie a męża stare bo akurat go nie było w domu i obydwoje mamy negatywną odpowiedź. Natomiast jeśli chodzi o wylosowanie, mój mąż był wylosowany dwa lata temu, ale na rozmowę się nie załapaliśmy , jego numer był za daleki 50 001 . Tak więc wiedzieliśmy , że nie ma szansy na rozmowę , ale mimo to wypełniliśmy ds260. Chyba już nie będę wysyłała, wysyłałam przed tą przerwą 5 letnią, (jeszcze wypełniało się ręcznie i wysyłało w kopercie), i potem co roku i NIC. Tak że, gratuluję wszystkim szczęśliwcom i spełniajcie swoje marzenia. A, mam brata w usa i faktycznie mówi , że dużo się zmieniło. Zwiedzać jest tam co, ale trzeba mieć czas i pieniądze, które można zarobić w Europie i też zwiedzać, a jest się bliżej rodziny. Pozdrawiam wszystkich.

Guest

Wniosek taki, ze trzeba czytac regulaminy i jak prosza o nowe zdjecia, to dawac nowe. Wtedy nie trzeba sie martwic. ;)

to samo: The information entered is not valid.

Zdjecie z zeszlego roku, 100% wykasowali z bazy danych, No coz trzeba czekac na F4 aplikacje od brata, pewnie jeszcze z 5 lat

5 minut temu, Roelka napisał:

Wniosek taki, ze trzeba czytac regulaminy i jak prosza o nowe zdjecia, to dawac nowe. Wtedy nie trzeba sie martwic. ;)

Dokładnie :) A jak kilka miesięcy temu wspominałem o tym, że cwaniactwo nie popłaca i skoro jest napisane, że zdjęcia mają być nowe, to mają być nowe, to kilku starszych użytkowników forum jeździło po mnie jak po starej kur%ie :)

Wszyscy, którzy sugerowali sie zdaniem tamtych 'mądrzejszych', i woleli zaoszczędzić 20 PLN mogą podziękować wyłącznie im ;) 

26 minut temu, sly6 napisał:

dolosowanie jesli będzie to z tego zgłoszenia co wysłałeś parę miesięcy temu.. Pozostaje ten sam numer.

Jeżeli byłoby dolosowanie, to w jakim terminie? Czy dolosowane osoby byłyby jakoś o tym fakcie informowane, czy trzeba po prostu sprawdzać wpisując swój numer na ESC?